Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Живіть з усмішкою

Особистий догляд

Правильний догляд за ротовою порожниною — це просто, як «1-2-3»: чищення зубів, використання зубної нитки й ополіскування.

Догляд за ротовою порожниною — це більше, ніж просто гарна усмішка. Він допомагає попередити утворення зубного каменю, руйнування зубів, захворювання ясен і виникнення неприємного запаху. Як усім відомо, зуби нам потрібні, щоб кусати їжу та подрібнювати її на менші шматочки, щоб вона краще перетравлювалася. Та чи знаєте ви, що в деяких клінічних дослідженнях припускається зв’язок між пародонтитом (запаленням ясен) і серцево-судинними захворюваннями?

Чищення зубів

Стоматологи рекомендують чистити зуби протягом двох-трьох хвилин двічі на день. При цьому обов’язково слід користуватися фтористою зубною пастою. Фтор сприяє ремінералізації зубів, зміцнює їх і пригнічує дію бактерій, що утворюють кислоти, які руйнують емаль. Під час чищення зубів GLISTER™ Багатофункціональною фтористою зубною пастою не забувайте чистити інші поверхні рота, особливо язик. Зубну щітку слід міняти кожні 3–4 місяці або тоді, коли щетина почне втрачати форму.

Зубна нитка

Користуйтеся GLISTER Зубною ниткою принаймні раз на день. Це легко. Візьміть приблизно 20-сантиметровий шматок нитки, закрутіть кінці довкола середніх пальців рук, а потім обережно почистьте кожен зуб із боків у напрямку від ясен назовні. Завдяки цьому очищуються вузькі проміжки між зубами, до яких не може дістати навіть дбайливо розроблена GLISTER Зубна щітка. Під час першого користування зубною ниткою ясна можуть трохи кровоточити, але через кілька днів ця проблема має зникнути. Якщо проблема не зникне, вам слід звернутися до стоматолога.

Ополіскування

Після чищення використовуйте GLISTER Концентровану рідину для полоскання ротової порожнини. Вона допомагає запобігти утворенню зубного каменю, водночас освіжаючи ваш подих. Запах і аромати відіграють велику роль у стосунках між людьми. Неприємний запах із рота може відштовхнути вашого партнера, друзів, знайомих і клієнтів! Носіть GLISTER Спрей-освіжувач ротової порожнини у сумочці або портфелі та користуйтеся ним у разі потреби. Це надасть вам більше впевненості у собі під час презентації продуктів Amway.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію