Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Зберегти блиск кольору

Особистий догляд

Нова лінія засобів SATINIQUE допомагає захистити волосся від шкідливого впливу сонця

Розуміння того, наскільки руйнівний вплив має сонце на шкіру, зробило сонцезахисний крем обов’язковим атрибутом літа. Але існує й інша важлива складова комплексного догляду за красою влітку, якою ми нерідко нехтуємо, — захист волосся.

Через тривалий вплив УФ-випромінювання руйнується кератин — основний складовий елемент волосся. Це підвищує ризик його зневоднення та знебарвлення, особливо коли йдеться про фарбоване волосся.

Саме тому вчені SATINIQUE™ розробили захист, завдяки якому ви можете насолоджуватися сонцем, не завдаючи шкоди своєму волоссю. Спрей для волосся — подвійний захист від SATINIQUE надійшов у продаж у липні 2014 р. Він має чудовий аромат, що поєднує ноти малини, фрезії, магнолії, абрикоса й чайної рози, а також містить сонцезахисні фільтри та складники рослинного походження.

Екстракт граната — це потужна комбінація антиоксидантів і кислот, яка надає сил ослабленому волоссю, а вітамін Е допомагає запобігти його сухості, спричиненій сонцем, термічним укладанням та хімічними речовинами. Потужний сонцезахисний фільтр протидіє агресивним УФ-променям і захищає фарбоване волосся від швидкої втрати кольору. Щоб отримати найкращий результат, використовуйте Спрей для волосся — подвійний захист разом з іншими продуктами SATINIQUE — шампунем і кондиціонером для фарбованого волосся й відновлювальною маскою для пошкодженого та фарбованого волосся, які не містять сульфатів.

Пропонуємо систему догляду за волоссям, яка здатна зробити його до дев’яти разів міцнішим.


Кроки 1 і 2. Шампунь і кондиціонер для фарбованого волосся

– Ретельно вимийте волосся. Завдяки вмісту ENERJUVE™ — запатентованого* комплексу ліпідів, креатину й жирної кислоти 18-MEA — ваше волосся залишатиметься еластичним і зволоженим.

– Надайте живлення ламкому волоссю завдяки поєднанню екстрактів фруктів і ENERJUVE.


Крок 3. Відновлювальна маска

– Нанесіть маску на волосся, залишіть на 3–5 хвилин і змийте. Повторюйте процедуру раз на тиждень або частіше, перед укладанням. Одним з основних компонентів маски є комплекс ENERJUVE — унікальне поєднання екстракту виноградних кісточок і олії з насіння лакового дерева. Ваше волосся виглядатиме просто блискуче.


Крок 4. Спрей для волосся — подвійний захист

– Перш ніж виходити на сонце, нанесіть спрей на волосся — від коренів до кінчиків. Можна наносити як на вологе, так і на сухе волосся.

*Запатентовано в США

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію