Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Lumina Images/stocksy

М’який і ніжний до чутливої шкіри

Оселя

Новий SA8 Baby Концентрований рідкий засіб для прання дитячої білизни — ідеальний для дитячої та чутливої шкіри.

У перші місяці життя шкіра малюків дуже ніжна й легко подразнюється від контакту з грубими матеріалами, хімічними речовинами, ароматизаторами й барвниками. Хоча для більшості малюків усе швидко минеться, у декого такі добавки можуть спричинити сухість, натирання або висипи.

Багато продуктів на ринку містять ці добавки. Ось чому ми розробили наш SA8™ Baby Концентрований порошок для прання дитячої білизни, а тепер випускаємо SA8 Baby Концентрований рідкий засіб для прання дитячої білизни із пом’якшувальним ефектом.

Ці продукти протестовано педіатрами та алергологами, тому вони ідеально підходять для дитячої чутливої шкіри. Крім цього, вони максимізують результати прання та мінімізують викиди в навколишнє середовище за допомогою природних ензимів, які не залишають подразнювальних залишків засобу для прання.

М’який, але дієвий

У SA8 Baby Концентрованому рідкому засобі для прання дитячої білизни використовується AMWAY HOME™ BIOQUEST FORMULA™. Він схвалений Агентством з охорони довкілля США та має печатку Safer Choice (Безпечний вибір). Пом’якшувальний ефект досягається завдяки алое вера та спеціальному пом’якшувальному інгредієнту рослинного походження. Окрім того, засіб не містить оптичних відбілювачів і штучних барвників. Він абсолютно безпечний для малюків, а також людей із чутливою шкірою.

М'який на дотик

Хоча SA8 Baby Концентрований рідкий засіб для прання дитячої білизни й залишає тканину дуже м'якою на дотик, він дієво бореться з плямами, навіть за температури 15 °C. Насправді він ефективніший за неензимні засоби для прання навіть у боротьбі з плямами протеїнового походження, як-от від глини, трави, крові й дитячого харчування (навіть моркви!).

Рекомендуючи цей рідкий засіб для прання своїм клієнтам, ви можете продемонструвати м’яку білу тканину або дитячий одяг, випраний за допомогою SA8 Baby Концентрованого рідкого засобу для прання дитячої білизни. Білизна зберігає природний аромат надовго, а ваші клієнти оцінять неймовірну м’якість тканини. Як, звісно, і їхні малюки!

Схожа інформація

Потужна сила однієї таблетки

Догляд за оселею

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію