Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Секрети прибирання для студентів

Оселя

Спільне проживання означає також спільні побутові обов’язки. Дізнайтесь, як вирішити проблему прибирання, не зруйнувавши дружні стосунки.

Початок студентського життя поза батьківським домом – важливий крок у житті молодої людини. Крім захоплення від нового міста, друзів, хобі й інтересів, можуть виникнути деякі питання, пов’язані з незалежністю й обов’язками — особливо якщо ви ділите кімнату з цілком незнайомими людьми. Наприклад, ви можете запитувати себе: «Чи станемо ми друзями на все життя?» або «Чи є у нас спільні інтереси та мрії?».

Через тиждень проживання в одній кімнаті ви повернетеся з небес на землю, і постане запитання «Хто прибиратиме?». Ось кілька порад, які допоможуть вам уникнути неприємних сюрпризів і суперечок.

Не відкладайте розмову на потім

В ідеалі бажано поговорити про рутинні обов’язки якомога раніше. Ще до того, як у вас і ваших сусідів по кімнаті з’являться погані звички. Дізнайтеся, що важливо для кожного з вас.

Прибирайте після себе

Найкращий підхід — прибирати після себе. Наприклад, ви можете домовитися витирати душову або ванну одразу після використання, а не залишати це на потім або перекладати цю справу на когось іншого.

Складіть розклад чергувань

Якщо ви ділите з кимось житло, вам потрібно звикати до розділення хатніх обов’язків. Хоча ідея створення розкладу чергувань сподобається не всім студентам, є вагомі причини скласти його. Якщо ви зведете кількість завдань до мінімуму та мінятиметеся ними щотижня, вам буде загалом простіше виконувати домашню роботу. Теоретично, ваше помешкання ніколи не стане по-справжньому брудним.

Прибирайте разом

Якщо безлад вийшов з-під контролю, час працювати в команді. Виділіть кілька годин в один із днів, увімкніть музику та спільними зусиллями приберіть і почистьте всі поверхні.

Дбайте про довкілля

Свідоме ставлення до довкілля — не лише модний молодіжний тренд. Це життєво необхідно. Малоймовірно, що у вас буде багато місця для зберігання, тож обирайте побутову хімію зважено. L.O.C.™ Мультифункціональний очищувач ефективний, економний і не шкодить довкіллю. Це три вагомі чинники, які забезпечать йому популярність серед студентів.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію