Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© ©Stocksy/Lumina Images

Вишуканий декор

Оселя

Додайте витонченого сяйва вашій оселі на свята

Свята зовсім близько, і гості прибудуть уже через кілька днів. Нам хочеться запросити їх до своєї оселі та разом відсвяткувати. А ще нам хочеться справити на них якомога краще враження, особливо якщо гостями є клієнти чи партнери. Як зробити так, щоб оселя випромінювала святковий настрій і водночас виглядала витончено та гармонійно?

Менше — більше

Нейтральний фон із кількома основними аксесуарами та теплими сезонними акцентами по-справжньому вразить ваших гостей. Вибирайте елементи декору з обачністю, щоб вони сяяли, не обтяжуючи кімнату чи обідній стіл.

Загалом використовуйте лише кілька кольорів, які гармонують між собою. Щоб створити візуальний баланс, врівноважуйте сяючі акценти предметами, що заспокоюють.

Посуд, підібраний зі смаком

Маленькі дрібниці роблять святковий стіл особливим Якщо ви бажаєте виразити себе за допомогою тканин, будьте оригінальними! Використовуйте тканини з візерунком із мініатюрних сніжинок. Матеріал тканини може бути сяючим, пастельним або матово золотавим і має доповнювати інші аксесуари.

Якщо ж ви хочете зробити акцент на наборі столових приборів золотого кольору чи посуді зі святковим сяйвом, подбайте про те, щоб скатертина та серветки мали нейтральний колір. Це створить баланс і виділить основні елементи декору.

Таким же чином загортайте звичайні серветки в кільця з металічним блиском або загортайте серветки зі святковим візерунком у кільця нейтрального кольору.

Природа як елемент декору

Взимку природа зачаровує: падуб із червоними ягодами, омела, соснові гілки та шишки. Використовуйте ці деталі, щоб додати вашому декору вишуканості. Помістіть їх у гарні чаші чи вази та розкладіть у вільному порядку на стелажах або навколо свічника..

Не переборщіть! Трішки сяючих і природних прикрас виглядають вишукано та доречно

Правильне освітлення

Свічник буде вдалим доповненням практично кожної званої вечері. Вибирайте свічки з теплим або металічним відтінком. Свічки нейтрального кольору краще розмістити в посудинах, що випромінюють слабке мерехтіння.

Якщо ви плануєте зробити свічки єдиним джерелом світла, майте достатню кількість про запас, щоб ваша оселя приємно мерехтіла весь вечір! Якщо ж вам більше до вподоби електричне освітлення, надайте перевагу лампам теплих перламутрових відтінків із постійним потоком світла. Якщо ви хочете кольорове сяйво, зверніть увагу на кольорові лампи. Не встановлюйте лампи, що постійно мерехтять, і волоконно-оптичні лампи, які постійно змінюють колір. Вони не лише зіпсують вишуканий декор, а й заважатимуть вашим гостям насолоджуватися вечіркою. Якщо ви полюбляєте святкові прикраси, надайте перевагу вишуканим перламутровим відтінкам або матовому червоному та золотому кольору. Уникайте скляних поверхонь і мерехтіння.

Схожа інформація

Вишуканий декор для вашої стіни

Догляд за оселею

Далі

Блискучий посуд

Догляд за оселею

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію