Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Stocksy/Bonninstudio

Очищення починається з оселі

Оселя

Новий рік: життя з чистого аркуша

Січень — чудова пора, щоб почати вести здоровіший спосіб життя. Після закінчення свят ми часто замислюємося над очищенням нашого життя та організму. Деякі з нас дають собі обіцянку вести здоровий спосіб життя, наприклад бігати двічі на тиждень або зменшити рівень споживання цукру. Інші ж хочуть навести порядок у власній оселі, віддаючи чи продаючи непотрібні речі.

Один зі способів очистити дім, піклуючись про власне здоров’я та здоров’я родини — забезпечити в ньому чисте повітря та чисту воду. Здавалося б, чисті повітря та вода — речі цілком природні. Але ви будете дуже здивовані, дізнавшись, скільки забрудників може бути в повітрі, яким ми дихаємо, і воді, яку ми п’ємо.

Чисте повітря

Джерелами забруднення повітря в приміщенні можуть бути засоби побутової хімії та газ, що виділяється синтетичними матеріалами. Крім того, забрудники, як-от пестициди й вихлопні гази, можуть потрапляти до оселі ззовні. До «природних» забрудників, які можуть викликати алергію, належать пилок, пилові кліщі, пліснява та шерсть тварин. До того ж, щільно закриті приміщення та погана вентиляція також можуть погіршити проблеми з диханням, спричинених забрудненим повітрям.

Є кілька простих способів, які допоможуть вам покращити якість повітря у вашій оселі. Скористайтеся нашими порадами, наведеними нижче.

1. Дбайте про чистоту підлоги. Домашній пил може містити хімічні речовини й алергени, тому намагайтеся зменшити його кількість. Великі килимки біля дверей допоможуть зменшити кількість забрудників, які потрапляють у дім ззовні, а регулярне прибиранням пилососом і миття підлоги допоможуть позбавитися пилу.

2. Уникайте надмірної вологості повітря. Пилові кліщі та пліснява полюбляють вологу, тож подбайте про підтримання нормального рівня вологості повітря в оселі! Звісно, найкращим рішенням є осушувач повітря, проте навіть гарне провітрювання кухні та ванної кімнати зробить свою справу. І потурбуйтеся про те, щоб у вас нічого не протікало.

3. Озеленюйте житловий простір. Рослини виконують роль природних очищувачів повітря, а також зменшують рівень формальдегіду в житлових приміщеннях. Крім того, кімнатні рослини створюють в оселі спокійну атмосферу й дарують її мешканцям відчуття затишку. Тому що більше рослин буде у вашому домі, то кращим буде ваше життя!

Чиста питна вода

Чиста вода є не менш важливою, ніж чисте повітря. І навіть оброблена проточна вода може містити багато небажаних для здоров’я людини речовин. Якщо ви живете в районі з придатною для вживання водою, то таку воду з-під крана зазвичай обробляють знезаражувальними хімікатами. Однак свинець і бактерії можуть потрапляти у воду під час її проходження через старі труби, якщо їх не підтримувати в належному стані. А ще проточна вода може містити сліди гормонів або ртуті.

Дослідження про те, як ці речовини можуть вплинути на людське здоров’я в довгостроковій перспективі, тривають донині. Але навіщо ризикувати? eSpring™ Система очищення води підвищує прозорість, покращує смак і запах питної води, очищуючи її від шкідливих хімічних домішок і мікроорганізмів. Вугільний фільтр ефективно видаляє понад 140 потенційно шкідливих для здоров’я людини забрудників, серед яких пестициди та свинець. Ультрафіолетова лампа знищує понад 99,99 % хвороботворних бактерій і вірусів.

Та й очищена вода краща на смак. Наводячи порядок у домі після свят, подумайте також про чистоту повітря й води.

Схожа інформація

Шлях до чистої води

Кухонний посуд та система очищення води

Далі

Очистьте свій дім

Новини та події

Далі
© Westend61

Стильний посуд для води

Кухонний посуд та система очищення води

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію