Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Shutterstock

Подолайте плями

Оселя

Спробуйте особливі засоби для відновлення сяйва улюблених речей

Прання — одна з домашніх справ, яких не уникнути. Після прання якісним засобом, наприклад SA8™, більшість речей виглядають як нові, проте деякі з них потребують особливого догляду. Саме тому ми створили спеціальні добавки для прання найвибагливішого одягу.

Сяюча чистота без плям

Коли ви готуєте чи куштуєте страви, масло, олія та жирний соус просто мріють потрапити на улюблені речі. Стійкі жирні плями з часом стають менш помітними, проте не зникають без спеціального засобу. SA8 Спрей попереднього очищення для виведення плям можна наносити на брудні ділянки речей, зокрема на комірці та манжети, перед звичайним пранням.

SA8 Універсальний відбілювач видаляє інші складні плями, наприклад від чаю та кави, як із тканини, так і з посуду. Цей незамінний засіб містить кисневий, а не хлорний відбілювач, тому підходить і для кольорового одягу. Перед звичайним пранням замочіть забруднені або тьмяні білі речі у відбілювачі для найефективнішого очищення.

Позбудьтеся бруду

У сім’ї є спортсмени? Застарілі плями від бруду чи трави на футбольному полі легко видалить SA8 Tri-Zyme™ Засіб для замочування білизни та виведення плям. Він містить три ензими для ефективного замочування одягу. Щоб видалити стійкі плями, замочіть одяг на ніч або додайте засіб у пральну машину.

Видаливши бруд одним із цих засобів, виперіть речі — результати вас вразять! Перегляньте демо-ролики про використання основних продуктів SA8. Пам’ятайте: їх не можна використовувати з делікатними тканинами, зокрема шовком і шерстю.

Пом’якшення одягу

Видаливши плями, скористайтесь пом’якшувачем, щоб подбати про улюблені речі. Вони стануть приємними на дотик і матимуть чудовий запах. SA8 Концентрований пом’якшувач для тканин доступний у двох приємних ароматах. У березні радимо спробувати аромат «Квітучий сад», що пробудить весняний настрій.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію