Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© ©Getty Images

Перед тим, як носити, виперіть

Оселя

Навіть абсолютно новий одяг слід випрати - наприклад, за допомогою наших рідких засобів для прання

Незабаром розпочнеться новий сезон як у світі моди, так і в природі. Діти повернуться до школи, але поки тривають канікули, можна витратити день-два на придбання нового шкільного одягу та спортивної форми.

Оновіть свій гардероб

Скоро розпочнеться новий навчальний рік, а отже, ви зможете присвятити більше часу своєму бізнесу Amway і новому кваліфікаційному року (КР).

Щоб справити на клієнтів якнайкраще враження під час презентацій, оновіть власний гардероб. Чи не старомодно носити ділові сукні? Чи гарно сяде одяг меншого розміру після цілого літа здорового харчування й занять спортом? А може, просто хочеться потішити себе — новий КР, новий гардероб!

Перш ніж ви з родиною радісно вберетеся в новий одяг, його потрібно випрати. Чому?

  1. Де б ви не купували одяг — в Інтернеті чи магазині — партії одягу зазвичай зберігаються на величезних складах, умови на яких бувають різними.

  2. Деякі виробники одягу використовують смоли, щоб тканини в магазинах виглядали «щойно випрасуваними» . Такі смоли можуть містити шкідливі хімічні речовини або алергени, тому краще одяг випрати до контактування тканини зі шкірою.

  3. Невідомо, чи міряв хтось одяг перед вами і чи добре ця людина стежить за гігієною, тому краще освіжити речі перед використанням.

© ©Getty Images

Чистий і свіжий

Навіть новий одяг виглядає краще після циклу прання з продуктами SA8

Чим користуватися?

SA8™ Рідкий концентрований засіб для прання ідеально підходить для тканин на кшталт бавовни, віскози та бамбука, а також для делікатних матеріалів, як-от модал чи тканини з еластаном, — цей рідкий засіб однаково ефективний навіть при температурі води 15 градусів! А засіб для прання темного одягу з лінійки SA8 захищає темний одяг від вицвітання.

Для спортивного одягу, купальних костюмів, одягу з вовни чи шовку чудово підійде засіб для прання делікатних тканин SA8™ Delicate — він ретельно очищує, не пошкоджуючи волокна тканини.

Якщо ж у когось із членів родини чутлива шкіра або треба випрати новий одяг для немовлят, найкращим вибором буде SA8™ Baby Концентрований рідкий засіб для прання дитячої білизни. Цей засіб дуже концентрований і відмінно відпирає білизну, однак водночас дуже м’який — навіть для шкіри новонародженого малюка.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію