Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Getty Images

Смак Німеччини

Оселя

НПА з Німеччини діляться своїми улюбленими традиційними рецептами

У другій частині нашої нової функції інтерактивних рецептів НПА з чудової Німеччини діляться своїми улюбленими рецептами й порадами з приготування страв із посудом iCook. Готові скуштувати смачні традиційні страви? Тоді почнемо.

Запах затишку

У німецькій кухні ви знайдете достатньо смаку, аромату і тепла: це і розсипчасті шніцелі, і свинячі рульки, і смажена на повільному вогні качка, і червона капуста, і гострий картопляний салат, і запечена риба, і безліч сортів ковбас. Насправді концепція Gemütlichkeit (нім. затишок), атмосфери затишку і дружелюбності, втілена не тільки в ароматах страв, але і в тому, як вони приготовані та подані. Троє наших німецьких НПА відкрили нам секрети своїх улюблених рецептів і розповіли, як найкраще готувати ці страви за допомогою посуду iCook.

Традиційний запах свята

Мешканка Крефельда і 6% НПА Олександра Класс вважає, що їжа, яку готують під час зимових свят, повинна бути не тільки смачною і ароматною, але і швидкою для приготування. «Це простий рецепт, – каже вона про улюблену страву своєї сім’ї (святковий гуляш з галушками, салатом і грушею з журавлинним соусом), – але я оцінюю його на п’ять за п’ятибальною шкалою».

Традиційний рецепт Класс адаптувала для Сковорідки-вок iCook із технологією VITALOK, і страва стала ще простішою і ароматнішою. «Тепер я не хвилююся, що щось може підгоріти. І крім того, після приготування залишається менше посуду для миття», – каже Олександра.

Святковий гуляш з галушками, салатом і грушею з журавлинним соусом

Завантажте рецепт у форматі PDF або ePub

Середземноморський сюрприз

Діамантовий НПА Ніколь Оучсл родом із чарівного містечка Мітінген, вважає, що ідеальна страва повинна бути збалансованою. Одна з її улюблених страв – яловичина з середземноморськими овочами і кезесшпецтле з низьким вмістом жирів. У цій страві традиційні німецькі інгредієнти поєднуються з легкими середземноморськими овочами і знежиреною сирно-яєчною локшиною. Ніколь каже, що це один з її улюблених рецептів, який дуже легко приготувати.

Філе яловичини з середземноморськими овочами і кезесшпецтле з низьким вмістом жирів

Завантажте рецепт у форматі PDF або ePub

Ароматний і збалансований

На думку подруг Джулії Вебер (Перлинний НПА) і Наталі Голдбек (Платиновий НПА) баланс – ідеальний аромат, легкість приготування і здорові інгредієнти. Дівчата родом із самопроголошеного «найкращого міста в Німеччині», Ашаффенбурга, кажуть, що їхня улюблена страва – ароматний буряковий суп із сушеними фініками та фундуком. Його не тільки легко приготувати, але це ще дуже здорова їжа.

«Це просто. Дуже просто », – посміхається Джулія, коли розповідає про рецепт і два визнані бренди Amway – посуд iCook і bodykey NUTRILITE. «Вам більше не потрібно нічого шукати», – додає Наталі. «Це швидко, смачно і корисно для здоров’я!»

Святковий буряковий суп із сушеними фініками і фундуком

Завантажте рецепт у форматі PDF або ePub

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію