Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Shutterstock

Оновлення знайомого засобу

Оселя

Клієнтам сподобаються покращення класичних продуктів Amway

Деякі продукти Amway завжди будуть добре продаватися, просто тому, що вони є основними продуктами в багатьох домівках, і тому що клієнти довіряють брендам, які добре себе зарекомендували. У компанії Amway всі, звичайно, раді цьому факту, але ми не збираємося просто сидіти склавши руки і вихваляти свою хорошу роботу. Ми вважаємо, що завжди є місце для покращення, тому ми постійно переоцінюємо продукти, які можуть стати кращими після оновлення або перегляду.

Одним із таких продуктів є Очищувач для туалету L.O.C.™ від Amway, який після оновлення пропонує ще більше переваг, щоб ви з гордістю представили засіб клієнтам. Склад продукту не змінився, але була покращена упаковка, і пляшка тепер легше закривається. Продукт також отримав нове брендування L.O.C.

Зелений і м’який

Чи знаєте ви, наскільки цей продукт безпечний для довкілля? На пляшці є логотип BIOQUEST Formula™. Його дозволяється використовувати тільки на продуктах з формулами, що розкладаються мікроорганізмами. Інгредієнти мийного засобу виробляються з природної сировини. Вам не потрібно турбуватися про подряпини на керамічному унітазі або пошкодження труб чи септиків: м’яка формула не містить відбілювача, фосфатів, хлору та інших шкідливих хімічних речовин.

Що найцікавіше, це мийний засіб для туалету зараз виробляється в Бельгії – так, прямо тут, в Європі, тому більше не потрібно переправляти великі обсяги між континентами. Це означає економію палива, економію енергії, економію зусиль і значне скорочення викидів вуглекислого газу – адже саме цього сьогодні вимагають від продукції більшість споживачів.

Чим краща упаковка, тим кращий брендинг

Зустрічайте оновлену пляшку! Тепер засіб легше наносити навколо унітазу завдяки поліпшеній ергономічній конструкції упаковки, яку дуже зручно відкривати і закривати.

© Getty Images

Продукт офіційно продається під назвою Очищувач для туалету L.O.C.™. Тепер він частина сімейства продуктів, які добре зарекомендували себе, з довгою історією і відмінною репутацією. Мийний засіб, як і інші продукти цієї лінійки, є концентратом. Це означає, що його вистачить на довго і що незважаючи на м’яку формулу, він надзвичайно ефективно видаляє сліди вапна з вашого туалету.

Якщо щось не зламано, його не потрібно ремонтувати

Amway не хоче змінювати атрибути, завдяки яким продукт впізнають. Ціна, кількість і характеристики продукту залишаються без змін. Як і раніше, герой ванної кімнати продовжує боротися з мікробами та бактеріями.

Розкажіть своїм клієнтам про переваги приєднання продукту до сім’ї L.O.C.!

Схожа інформація

Ефективні й безпечні

Догляд за оселею

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію