Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Getty Images

Сковорідка-вок здатна дивувати!

Оселя

Ви будете здивовані, коли дізнаєтеся, які страви можна приготувати за допомогою цієї сковорідки

А ви знали, що за допомогою iCook™ Сковорідки-вок можна приготувати безліч страв, окрім смажених та інших типових у азіатському стилі? Так, справді – спробуйте, наприклад, мексиканський фахітас або іспанську паелью! Саме час відставити соєвий соус і кунжутну олію, відкинути стереотипи, відкрити кухонні шафки та вийти за межі стандартних рецептів зі Сковорідкою-вок. Ми пропонуємо кілька ідей використання цієї великої, але практичної сковорідки.

Що? У Сковорідці-вок?

Скористайтеся перевагами щедрого розміру iCook Сковорідки-вок і приготуйте соковиті комплексні страви для сімейного обіду чи наступної вечірки.

  1. Готуйте більші шматки м’яса чи риби в пікантних соусах, поступово додаючи до цієї об’ємної сковорідки інгредієнти, які будуть томитися на малому вогні у смачному соці.

  2. За допомогою iCook Сковорідки-вок ви можете приготувати навіть смачний соус до пасти для вашої сім’ї.

  3. Приготуйте смачний мексиканський мікс для курячого фахітас у Сковорідці-вок. У вас буде більше місця, ніж у звичайній сковорідці, а також ви зможете використовувати менше олії, що зробить страву кориснішою. Випробуйте наш рецепт нижче.

Не забудьте розповісти тим, кого пригощаєте, що використовували iCook Сковорідку-вок, – вони будуть приємно здивовані!

Завантажте рецепт у форматі PDF або ePub

Переваги iCook

  1. У iCook Сковорідці-вок можна готувати на всіх різновидах кухонних плит, включаючи сучасні індукційні варильні поверхні.

  2. Високоякісну 7-шарову конструкцію Сковорідки-вок розроблено та виготовлено з високою точністю. Вона має широку основу для рівномірного розподілу жару та кутасті внутрішні стінки для оптимальних результатів готування.

  3. Дно кожної сковорідки створено за ексклюзивною технологією OPTITEMP, яка покращує розподіл жару по дну сковорідки на 92%. Це дає змогу використовувати менше олії, роблячи страви менш жирними.

  4. Окрім цього, коли ви накриваєте Сковорідку-вок кришкою iCook, можна активувати функцію VITALOK, яка ретельно консервує поживні речовини, які зазвичай втрачаються через випаровування.

Схожа інформація

Просто, швидко та корисно

Кухонний посуд та система очищення води

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію