Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Зроблено у Фінляндії

Оселя

Спробуйте ці перевірені рецепти

НПА з Фінляндії були наступними, кого ми запитали про їхні улюблені страви у нашій кулінарній подорожі iCook™.

Емма Похйойспаа, НПА із 15% рівнем винагороди з міста Сейняйокі, каже, що завжди шукає рецепти, які «легко й швидко готуються, є корисними та, звичайно ж, смачними». Ось чому вона є прихильницею одного з рецептів, який містить NUTRILITE™ Протеїновий порошок на рослинній основі: суп із гарбуза та солодкої картоплі з кокосовим молоком.

Також Емма адаптувала рецепт до власного смаку. «Я готую овочі в невеликій кількості води – коли готуєш у сковорідці iCook, не потрібно більше, тому я пропускаю етап відціджування. Я люблю густі, зігріваючі супи, тому не додаю більше рідини! Цей суп ідеально підходить у якості ситного обіду або їжі після тренування.»

Cуп із гарбуза та солодкої картоплі з кокосовим молоком

Нетрадиційний варіант сучасної класики

Завантажте рецепт у форматі PDF або ePub

Анне Кеконі – Смарагдовий НПА з Еспоо. Вона стверджує: «iCook Блендер чудовий! Я шукала корисні та смачні рецепти. Мені сподобалися назви смузі з Протеїновим порошком на рослинній основі: «Весняний», «Літній» та «Осінній». Літній смузі улюблений в нашій сім’ї! Смузі легко робити й можна пити будь-коли. Просто спробуйте різні комбінації – кожен знайде свою улюблену. Я урізноманітнюю свої рецепти шпинатом, листям салату та замороженими кубиками манго.»

Літній смузі

Простий, освіжаючий та ідеальний у якості вітамінного сніданку або протеїнового перекусу

Завантажте рецепт у форматі PDF або ePub

Класичний фінський рецепт із рибою

Якщо ви хочете спробувати місцеву кухню Фінляндії, скуштуйте чудову страву з лососем, яка легко готується в сковорідках iCook.

Завантажте рецепт у форматі PDF або ePub

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію