Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© iStockphoto

Просто та смачно

Оселя

Вразьте своїх гостей поживною, легкою стравою, ідеальною для теплих вечорів

Тепер, коли нарешті настало літо, час приємно проводити ці теплі вечори, за якими ми так скучили! А що може бути краще, ніж запросити всіх друзів і близьких на чудовий обід. Вразьте своїх гостей, приготувавши страву за цим смачним рецептом, що займе небагато часу, якщо ви скористаєтеся посудом iCook™.

Салат з морепродуктами та овочами під пікантною соєвою заправкою

Завантажте рецепт у форматі PDF або ePub

Навіщо користуватися посудом iCook?

Однією з багатьох переваг готування в каструлях iCook є те, що страви можна зробити поживнішими завдяки особливим характеристикам продуктів.

Дно каструль iCook з поверхнею OPTITEMP забезпечує розподіл жару для збалансованого приготування їжі.

Метод приготування страв із невеликою кількістю вологи VITALOK утримує важливі вітаміни та мінерали. Під час готування щільно накрийте посуд кришкою iCook відповідного розміру. Ідеальний розмір і вага кришки забезпечують дуже щільне прилягання. Волога з продуктів природним чином формує пару, створюючи тонку водяну плівку між кришкою та сковорідкою та втримуючи поживні речовини в їжі. Перегляньте відео про метод приготування страв VITALOK, щоб дізнатися принцип його дії.

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію