Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Очисна сила рідкого концентрованого засобу для прання

Оселя

Чому стільки людей віддають перевагу рідким засобам для прання? Тому що вони дуже зручні й ефективні

Рідкі засоби для прання білизни вперше з’явилися на початку XX століття. Завдяки зручності використання та ефективності вони відразу стали популярними. Вам потрібно лише відкрити кришечку, з її допомогою відміряти необхідну кількість засобу і налити його у пральну машину. От і все!

Рідкі засоби для прання повністю розчиняються у воді, завдяки чому їхні часточки не залишаються в тканинах – отже, на шкірі не буде подразнень. Засоби можна використовувати для попередньої обробки плям на одязі – вони будуть діяти ефективніше, ніж порошок. Незалежний підприємець Amway з Австрії Рената Гроссшедль розповідає: «Я зазвичай перу нові речі рідким засобом для прання SA8 перед першим використанням. А ще ми завжди попередньо обробляємо плями рідким засобом SA8».

Ексклюзивна формула – компоненти засобів розкладаються мікроорганізмами

Компанія Amway розробила різні рідкі засоби SA8 для прання різних типів тканин. Їх об’єднує ексклюзивна формула BIOQUEST™, завдяки якій компоненти засобів розкладаються мікроорганізмами. Всі засоби мають приємний легкий аромат. Білий одяг залишається білосніжним, кольоровий зберігає яскравість кольору, а темний не тьмяніє!

Бріджит Брунштайнер, Незалежний підприємець Amway з Австрії, пише: «Засіб SA8 дуже ефективний і має приємний аромат – але не такий сильний, як звичайні засоби для прання. Зараз майже весь одяг потрібно прати за низьких температур, і в цьому нам допомагають рідкі засоби для прання SA8».

SA8 Рідкий концентрований засіб для прання відмінно підходить навіть для економічного прання у прохолодній і холодній воді. Завдяки дії біоферментів і натуральному пом’якшувачу води забезпечується неперевершений результат. Продається в упаковках об’ємом 1 л і в економічних упаковках об'ємом 4 л.

Незалежний підприємець Amway Сандра Трайтлер, теж з Австрії, ділиться: «Засіб SA8 дуже концентрований: на одне прання потрібно лише 20 мл. Він не містить фосфатів і хлору, а його компоненти розкладаються мікроорганізмами. Засіб чудово діє в холодній воді. Після прання одяг свіжий, приємний на дотик і добре пахне».

SA8 Delicate Концентрований рідкий засіб для прання делікатних тканин призначений для прання виробів з шовку і вовни, а також спортивного одягу зі спеціальним високотехнологічним покриттям. Він містить компоненти рослинного походження, що розкладаються мікроорганізмами, які видаляють плями делікатно, але ефективно. Засіб можна використовувати як для ручного, так і для машинного прання за будь-якої температури – навіть у дуже холодній воді.

Висока ефективність

Ми подбали не тільки про делікатні тканини: ніжна шкіра теж потребує догляду! SA8 Baby Рідкий концентрований засіб для прання дитячої білизни з пом’якшувальним ефектом ідеально підходить для прання одягу людей з чутливою шкірою. Завдяки особливій формулі засіб прекрасно відпирає одяг, але безпечний для шкіри.

Для темного одягу ми розробили SA8 Black Концентрований рідкий засіб для прання темного одягу, завдяки якому тканини не знебарвлюються. Засіб навіть може допомогти оновити одяг з бавовни – він м’яко видаляє мікрофібрили, завдяки чому тканина виглядає як нова.

«Ми із задоволенням розповідаємо своїм клієнтам про властивості і переваги рідких засобів для прання SA8, – говорить Сандра. – А завдяки Гарантії задоволення якістю Amway це стало ще простіше». Спробуйте самі і переконайтеся!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію