Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© iStockphoto

Щоденне прибирання може приносити задоволення

Оселя

У Amway є безліч різноманітних помічників для домашнього господарства. Дізнайтеся, як зробити прибирання простішим!

Знову потрібно мити посуд, прати або натирати поверхні до блиску? Прибирання може перетворитися на нескінченну рутину... Однак разом із помічниками – такими як засоби AMWAY HOME™ – ви можете швидко і ефективно прибрати у своїй оселі!

Безпека для вас і навколишнього середовища

Майже всі засоби AMWAY HOME™ перед використанням необхідно розчиняти водою. А це означає не тільки те, що ці засоби служитимуть вам довше, але і що вони менш шкідливі для навколишнього середовища. Багато засобів були сертифіковані як вироблені з урахуванням вимог захисту навколишнього середовища. Проводилися випробування, які підтвердили, що вони не завдають шкоди навколишньому середовищу та вашій шкірі.

Щоб засоби було простіше використовувати, вам допоможуть наші помічники. AMWAY HOME Розпилювач пістолетного типу вже давно припав багатьом до душі. Наприклад, якщо ви використовуєте Мультифункціональний очищувач L.O.C. у вигляді спрею, потрібно налити 450 мл води в Розпилювач пістолетного типу до позначки 9:1 і додати Мультифункціональний очищувач до позначки 500 мл. Щоб було простіше зрозуміти, де який розчин, наклейте на Розпилювач пістолетного типу спеціальну клейку етикетку.

Як ефективно відміряти потрібну кількість засобу

AMWAY HOME Помпа-дозатор буває двох видів: для 1-літрових і для 4-літрових пляшок. З її допомогою зручно відміряти 3 мл потрібного засобу з 1-літрової пляшки. У помпах-дозаторах використовується пружинний механізм, виготовлений із міцного пластику. Помпи сумісні з цілою низкою продуктів Amway. Головне, що помпу-дозатор можна тримати однією рукою – а це підвищує ефективність прибирання!

Зручне прання

Комусь подобаються пральні порошки, комусь – рідкі засоби для прання. Що б ви не обрали, AMWAY HOME Диспенсерні ємності – це відмінний спосіб спрямувати дію засобу, як то кажуть, «у саме серце» прання. З диспенсерними ємностями можна не користуватися дозатором пральних машин, адже він неекономно витрачає засоби і його доводиться часто мити.

AMWAY HOME Мірні ковпачки дозволяють дозувати і точно відміряти кількість потрібного засобу. Всі надлишки засобів просто стікають назад у пляшку, а не розтікаються зовні.

Схожа інформація

Чому рідкі концентровані засоби для прання настільки ефективні?

Оселя

Далі

Ефективні й безпечні

Догляд за оселею

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію