Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Getty Images

Зроблено в Європі

Оселя

Ви коли-небудь замислювалися, де виробляють наші рідкі засоби для оселі? Хочете дізнатися, як завдяки перенесенню виробництва в Європу ми знизили викиди вуглекислого газу?

Чи знаєте ви, що рідкі засоби AMWAY HOME™ виробляють в Європі, а не в США? До 2011 року ми виробляли всю продукцію в Ейді (штат Мічиган), а потім перевозили її до нашого європейського складу у Венло. Відстань між цими місцями складає понад шість тисяч кілометрів. Уявляєте, як складно було організувати логістику і скільки вуглекислого газу виділялося в навколишнє середовище під час перевезення?

Тому майже 10 років тому ми прийняли важливе рішення – перенести виробництво продукції для ринку Європи у Вандепутте (Бельгія). Нове виробництво знаходиться неподалік від нашого центрального європейського складу, звідки продукція спочатку поставляється на склад вашого локального ринку, а потім – вам додому.

Більш гнучкий і більш екологічний ланцюжок поставок

Завдяки тому, що рідкі засоби AMWAY HOME™ тепер виробляються в Бельгії, ефективність бізнесу збільшилася – і ви від цього теж отримуєте вигоду! Тепер ви маєте можливість замовляти продукцію, усвідомлюючи, що компанія Amway зробила реальні кроки для зменшення нашого сумарного вуглецевого сліду. Напис «Зроблено в Бельгії» насправді означає, що ми пропонуємо ще більш екологічні продукти, ніж раніше!

Всі наші високоякісні засоби для оселі стали безпечнішими для навколишнього середовища. Багато з них можна розбавити водою, що робить їх ще більш екологічними. Якщо вам подобається продукція SA8™, вам буде цікаво знати, що в цих продуктах використовуються тільки такі інгредієнти, які розкладаються мікроорганізмами. Що стосується продукції L.O.C.™, вона містить інгредієнти, що розкладаються мікроорганізмами, а також натуральні рослинні кислоти. Багато з наших продуктів, таких як DISH DROPS™, є концентрованими, що максимізує їхню ефективність.

Високі стандарти якості та безпеки

Перенесення виробництва в Європу дозволило скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу. Але головне – якість нашої продукції при цьому не знизилася!

Навпаки, рецептури і упаковка AMWAY HOME продовжують відповідати найвищим стандартам якості. Наша продукція має такі сертифікати і знаки: BIOQUEST FORMULA, який означає, що засіб містить інгредієнти, що розкладаються мікроорганізмами; логотип екологічної хартії AISE, який підтверджує, що цей продукт виготовлений з урахуванням вимог захисту навколишнього середовища; знак «Safer Choice», який розміщується на упаковках продуктів, що відповідають високим вимогами стандартів безпеки. Напис «Зроблено в Бельгії» означає «зроблено з турботою», тому що ми дбаємо про вас і про навколишнє середовище.

Схожа інформація

До дрібних деталей

Догляд за оселею

Далі

Ефективні й безпечні

Догляд за оселею

Далі

Потужна сила однієї таблетки

Догляд за оселею

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію