Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© iStockphoto

Настав час весняного прибирання!

Оселя

Початок весни – це час для генерального прибирання. Визначте, як ви ставитеся до прибирання, і зробіть цю весну найчистішою

Ось і настала весна. А це значить, що настав час навести порядок в оселі і наповнити її свіжістю. Зараз, коли природа пробуджується, саме час зробити вдома генеральне прибирання. Здається, що це складне завдання, але з нашими порадами прибирання буде простішим, а його результати – відчутнішими.

Порядок і чистота в оселі – основа благополуччя її мешканців. Якщо вдома чисто, люди менше страждають на астму та алергію. А порядок допомагає знизити ймовірність травм і виникнення пожеж. Одне з досліджень, яке було проведене Університетом Індіани , продемонструвало, що в чистих будинках люди більш енергійні.

Як ви ставитеся до прибирання?

У кожного свій підхід до прибирання, і якщо з самого початку визначити, як ставитеся до прибирання саме ви, можна зробити цей процес більш ефективним і приємним. На щастя, у нас є багатофункціональний очищувальний засіб, який допоможе навести порядок будь-кому– незалежно від його ставлення до прибирання! Про нього ми поговоримо пізніше. Весна – час генерального прибирання, коли потрібно вимити все, навіть плінтуси. А ви готові зазирнути у найвіддаленіші куточки своєї оселі та навести там порядок?

1. Прокрастінатор

Таке ставлення до прибирання зустрічається дуже часто. Людина відкладає прибирання «на потім» і займається другорядними справами.

Порада: хоча завдяки такому підходу можна виконати безліч інших нетермінових завдань, він не є ефективним. Рекомендуємо зробити прибирання трохи більш привабливим заняттям, щоб не відкладати його початок. Увімкніть музику, запасіться смачним печивом і попросіть близьких допомогти вам у цій справі. А після прибирання можна і побалувати себе цим печивом!

2. Мінімаліст

Вас дратує безлад? Тоді, ймовірно, ви мінімаліст. Мінімалістичний підхід допомагає позбавитися від зайвого і зосередитися тільки на тому, що дійсно важливо.

Порада: перед тим, як щось купити, подумайте, а чи дійсно ця річ вам потрібна. Дотримуйтесь правила: якщо купили щось нове, потрібно викинути аналогічну стару річ. Викидати речі краще перед початком прибирання, щоб вони не відволікали вас.

3. Марафонець

Якщо вам подобається ідея влаштувати марафон із прибирання і зробити все за один раз, ви належите до цієї категорії.

Порада:: спробуйте скористуватися правилом 20/10. Двадцять хвилин ви старанно займаєтеся прибиранням, а потім робите десятихвилинну перерву – можна випити чаю, вигуляти собаку або поспілкуватися з друзями. Такий метод захистить вас від «вигорання», і ви зможете довести прибирання до кінця.

4. Перфекціоніст

Якщо ви «фанат чистоти» (одяг у вашій шафі розкладений за кольором, ви відразу ж після пробудження застеляєте ліжко і ретельно збиваєте подушки), прибирання для вас – це природний процес.

Порада: визначте для кожної речі своє місце і простежте, щоб всі ваші домашні знали про це. Щоденне і щотижневе прибирання допоможе підняти вам настрій. Ну а щоб процес прибирання був ще простішим, запасіться універсальним засобом, яке можна використовувати для різних завдань, таким як L.O.C. Мультифункціональний очищувач.

Герой прибирання

© Amway

L.O.C.™ Мультифункціональний очищувач – це перший і найбільш популярний продукт Amway, яким ось уже понад півстоліття користуються люди в усьому світі. Універсальний очищувач допомагає навести порядок набагато ефективніше і простіше. Завдяки BIOQUEST FORMULA™ цей засіб ефективно видаляє бруд із будь-яких поверхонь, які можна мити. Він дбайливо ставиться до вашої шкіри і безпечний для навколишнього середовища. Чому б не використовувати L.O.C. Мультифункціональний очищувач в процесі збирання?

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію