Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© iStockphoto

Новий герой для нашого одягу!

Оселя

Представляємо новинку – SA8 Color Концентрований рідкий засіб для прання кольорового та чорного одягу

Компанія Amway представляє новий засіб для прання SA8™ – цього разу рідкий! Новий SA8 Color Концентрований рідкий засіб для прання кольорового та чорного одягу відмінно видаляє плями, зберігаючи колір тканин. Засіб зручний у використанні і безпечний для навколишнього середовища. Але найголовніше, що ваш кольоровий одяг не втратить свою яскравість, а темний буде ще довго виглядати як новий – і все це завдяки одному засобу. Більше не потрібно купувати різні засоби для одягу різних кольорів!

Чому ж варто віддати перевагу SA8 Color Концентрованому рідкому засобу для прання? З декількох причин:

1. Один засіб для одягу різних кольорів

Немає нічого гіршого, ніж виявити після прання, що тканини стали бляклими і що одяг виглядає старішим, ніж є насправді. Спеціальна формула SA8 Color Концентрованого рідкого засобу для прання кольорового та чорного одягу зберігає яскравість кольорового одягу і піклується про те, щоб темний одяг не знебарвлювався. Вона навіть захищає тканину від пошкоджень. SA8 Color Концентрований рідкий засіб містить спеціальний полімер, який утримує барвник у тканинах і не дає йому пофарбувати інший одяг під час прання. Крім того, засіб містить фермент целлюлазу, який видаляє крихітні мікрофібрили, що утворюються під час старіння бавовни. Цей процес дозволяє довше зберігати справжній колір тканини і навіть може зробити так, щоб одяг з бавовни став виглядати як новий.

2. Дбайливе ставлення до тканин

І SA8 Color Концентрований рідкий засіб, і SA8 Color Пральний порошок не дають барвникам забарвити інший одяг під час прання завдяки схожим технологіям та інгредієнтам. У цих засобах містяться однакові ферменти, які перешкоджають утворенню микрофібрил в одязі з бавовни – адже саме ці мікрофібрили надають одягу тьмяний, потертий вигляд. А оскільки SA8 Color Концентрований рідкий засіб для прання менш лужний в порівнянні з пральним порошком, він набагато м’якше впливає на тканини і краще захищає ваш одяг.

3. Чорно-біла дилема

Якщо, наприклад, нижня білизна або ваша улюблена блузка в чорно-білу смужку – це який одяг: темний чи світлий? З SA8 Color Концентрованим рідким засобом для прання кольорового та чорного одягу це не має значення! Засіб відмінно підходить для прання чорно-білої білизни, оскільки він надійно фіксує барвник у тканинах. Однак слід звернути увагу на тип матеріалу, з якого зроблений одяг. На жаль, деякі виробники використовують барвники, що не підходять до типу тканини. Щоб уникнути линьки в цій ситуації, рекомендується сортувати білизну і прати одяг подібних кольорів разом. Крім того, для підвищення ефективності прання краще сортувати одяг за типами тканин.

4. Екологічно чистий засіб

Оскільки новий SA8 Color Концентрований рідкий засіб для прання не потрібно розчиняти у воді, він підходить для прання навіть за температури 15 ºC. Це дозволяє економити гроші й електроенергію – тобто засіб піклується про ваш бюджет і про всю планету! SA8 Color Концентрований рідкий засіб для прання заснований на спеціальній формулі BIOQUEST FORMULA™, а це значить, що він не тільки відмінно відпирає одяг, але й розкладається мікроорганізмами, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. А найголовніше, ви можете бути впевнені, що кольори вашого одягу надійно захищені.

5. Підходить для всієї родини

Новий SA8 Color Концентрований рідкий засіб для прання також не містить фосфатів, відбілювачів і оптичних відбілювачів, що робить його більш безпечним для вас і вашої родини. Крім того, він був протестований дерматологами, які підтвердили, що засіб не залишає шкідливих залишків на одязі.

6. Вистачить надовго

Засіб SA8 Color концентрований, як і багато інших засобів Amway, а це значить, що він дуже економічний. Чи надовго вистачить однієї пляшки? Це залежить від різних чинників, таких як ступінь забруднення вашої білизни, кількість одягу і жорсткість води в тій місцевості, де ви живете. Для стандартного завантаження пральної машини 4,5 кг, одягу середнього ступеня забруднення і води середньої жорсткості однієї пляшки вистачить на 33 прання. Це означає, що ви зможете відіпрати набагато більше одягу за незмінної якості прання!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію