Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© iStockphoto

Святкуємо двадцятиріччя eSpring

Оселя

Чому системи очищення води потрібні в кожному будинку

А ви знаєте, що бренд №1 у світі з продажу побутових систем очищення води* ефективно знищує (тобто вбиває або запобігає розмноженню) 99,99% хвороботворних бактерій і вірусів, які можуть перебувати у питній воді? Система eSpring™ також знижує кількість небажаних домішок у воді, таких як мікрочастинки пластмас, хлор і важкі метали. Ви отримуєте воду з чудовим смаком і запахом просто з-під крана, і вся ваша сім’я завжди буде мати доступ до свіжої і чистої води. Цього року ми святкуємо двадцятиріччя eSpring! Давайте розглянемо, чому ця система очищення води ефективна.

Доросла людина повинна випивати близько двох літрів води щодня. Якщо це буде вода з пластикових пляшок, ми отримаємо тонни відходів у вигляді пластику – а деякі з цих відходів не підлягають переробці і виділяють забруднювальні речовини, які потім потраплять у воду, яку ми п’ємо. Отже, як працює система очищення води eSpring та як вона затримує і руйнує частинки, які неможливо навіть розгледіти? Давайте з’ясуємо.

Джерела забруднювачів

У воду, яка тече по водопровідних і каналізаційних трубах, можуть потрапити шкідливі речовини. Джерелом забруднення води, наприклад, можуть виступити лікарські препарати, які виводяться з організму людини. Пластмаса не розкладається мікроорганізмами. Замість цього вона розпадається на мікрочастинки розміром менше п’яти міліметрів, які можна виявити, серед іншого, в їжі, яку ми їмо, в повітрі, яким ми дихаємо, і, як ви вже здогадалися, у воді, яку ми п’ємо. У районах, де ведуть сільське господарство, в питну воду можуть потрапити гербіциди і пестициди з полів. А деякі патогенні віруси і бактерії, що зазвичай зустрічаються у воді, можуть стати причиною гастроентериту або інших проблем шлунково-кишкового тракту.

© Shutterstock

Під мікроскопом

У воді зустрічаються й інші забруднювальні речовини, але їх ще складніше виявити і знешкодити. Хлор, наприклад, часто додають у воду для дезінфекції, але через це вода стає несмачною. Промисловість і сільське господарство можуть спричинити потрапляння у воду важких металів, таких як свинець і ртуть. Навіть незначний вміст цих токсичних речовин у воді небезпечний – а що ж казати про H2O, яку ми п'ємо кожен день!

Подвійна сила

Для боротьби з цими забруднювальними речовинами – нехай і мікроскопічними, але від цього не менш небезпечними – необхідно використовувати технології подвійного очищення. В системі eSpring вода проходить два рівні очищення перед тим, як потрапить у ваш кран! Спочатку починає діяти провідний фільтр із вугільного блоку, який затримує понад 160 забруднювальних речовин, включаючи 140 речовин, які можуть вплинути на самопочуття людини. Потім роботу починає технологія УФ-опромінення, яка знищує понад 99,99% хвороботворних бактерій і вірусів, що переносяться водою. Додайте до цього технологію бездротового з’єднання eCoupled™ і технологію «розумних» чіпів – і ви отримаєте чисту, безпечну і смачну воду. Це просто і економічно в порівнянні з бутильованою водою. Багато сімей насолоджуються цією водою ось уже двадцять років, і ви можете приєднатися до них.

* за даними дослідження Verify Markets обсягів світових продажів у 2018 році, яке переглядається кожні два роки

Схожа інформація

© ©Getty Images

Збільшіть споживання води цього літа

Кухонний посуд та система очищення води

Далі
© Westend61

Стильний посуд для води

Кухонний посуд та система очищення води

Далі

Світовий лідер

Кухонний посуд та система очищення води

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію