Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Getty Images

Пийте чисту воду з-під крана

Оселя

Відмінний смак чистої H2O

Просто відкрийте кран і налийте собі склянку чистої води. Водопровідна вода для житлових будинків багаторазово фільтрується і навіть проходить певну очистку, яка покращує її смакові якості. У різних регіонах очищення відбувається по-різному в залежності від джерела води і місцевого законодавства.

Якість питної води суворо контролюється, щоб кількість забруднювачів не перевищувала безпечні ліміти. Це гарна новина, адже нікому не хочеться пити коктейль, який він не замовляв! У деяких країнах із метою дезінфекції у воду додають хлор, через що вона стає несмачною.

Не обов'язково пити воду, яка містить шкідливі речовини і хлор – цьому можна запобігти.

Вода, яка тече у вас з-під крана, пройшла довгий шлях.

Де вона побувала, перш ніж потрапити до вашого будинку?

Варто замислитися над цим, перш ніж пити цю воду. Чи всі шкідливі речовини уловлюються очисними спорудами? Чи достатньо безпечна вода, яка тече в трубах будинку, де ви живете, або будівлі, де ви працюєте?

Промисловість: промисловістю вважаються заводи й фабрики, що виробляють все на світі. Важкі метали, такі як свинець і ртуть, а також хімічні розчинники і тригалогенметани – все це може просочитися з промислових підприємств у нашу систему водопостачання. Хоча на виробництві застосовуються системи очищення, невелика кількість забруднювачів все одно може потрапити в ґрунтові води. Згодом цю воду буде дуже складно очистити до стану безпечної і придатної до використання. Детальну інформацію див. у розділі «Каталог забруднювачів».

Фармацевтична промисловість: ліки, включаючи антибіотики і гормони, які призначаються людям і тваринам, врешті-решт у величезних кількостях потрапляють у каналізацію або в ґрунтові води.

Сільське господарство: крім лікування великої рогатої худоби та інших тварин гормонами і антибіотиками, сільське господарство також активно бореться зі шкідниками. Для захисту сільськогосподарських культур використовуються пестициди та інсектициди, що містять неорганічні хімічні речовини, які можуть потрапити в ґрунтові води.

Герой вашого будинку

На очисних спорудах проводиться ретельна фільтрація та очищення води від основних забруднювачів. Регулярно беруться проби. На щастя, в результаті затримується велика частина шкідливих речовин, і водопровідну воду можна вважати умовно чистою. Однак незначна кількість цих речовин може залишитися. Звичайно, їхній вміст невеликий, але ми все одно не хочемо їх пити!

Система очищення води eSpring – це двадцятирічний досвід самовідданих досліджень і постійних розробок.

На щастя для споживачів, є спосіб запобігти потраплянню в питну воду навіть незначної кількості твердих частинок, включаючи азбест, осад, бруд і накип. Запатентований фільтр з вугільного блоку системи очищення води eSpring відфільтровує частки розміром до 0,2 мікрон, що в 300–500 разів менше товщини людської волосини, яка становить 60–100 мікрон!

Ультрафіолетова лампа eSpring ефективно знижує кількість потенційних патогенних бактерій (на 99,9999%), вірусів (на 99,99%) і цист* (на 99,9%), що містяться у воді. Хочете пити безпечну чисту воду?
* ультрафіолет знищує цисти лямблій і криптоспоридії

Перегляньте короткий відеоогляд системи eSpring. У наступних випусках Amagram ми розповімо про цю систему докладніше.

Схожа інформація

© ©Getty Images

Збільшіть споживання води цього літа

Кухонний посуд та система очищення води

Далі

Шлях до чистої води

Кухонний посуд та система очищення води

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію