Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Shutterstock

П’ять переваг eSpring

Оселя

Система очищення води eSpring у буквальному сенсі слова відфільтровує все зайве і зберігає все корисне – але у цього універсального продукту є також інші переваги.

Вода – основа життя. Доросла людина на 60% складається з води. Це означає, що для підтримки здоров’я всім нам потрібно випивати достатню кількість води.

© iStockphoto

Для чого використовувати eSpring? Перегляньте цей відеоролик , щоб дізнатися більше про систему очищення води eSpring та про п’ять її основних переваг для вас і вашої родини.

Оскільки ми п’ємо воду щодня, дуже важливо подбати про те, щоб ця вода не містила забруднювачів. На щастя, існує система очищення води eSpring! Які ж основні переваги eSpring? Продовжуйте читання, щоб дізнатися про це!

1. Видаляє все зайве

Система очищення води eSpring ефективна проти більш ніж 160 забруднювачів , включаючи мікрочастинки пластмас, цвіль і метали. Вона знищує 99,99% бактерій, що містяться у воді й потенційно здатні викликати захворювання. Тож що це означає для вас? Ви і ваша сім’я завжди зможете насолоджуватися чистою і смачною водою!

2. Зберігає все корисне

Питна вода містить багато корисних для організму мінералів, і система eSpring здатна зберігати у воді такі важливі речовини, як магній і кальцій. Тому ви можете бути впевнені, що корисні елементи не будуть видалені з води разом із забруднювачами.

3. Мінімізує витрату ресурсів

Якщо у вас є система очищення води eSpring, вам більше не потрібно ходити в магазин за водою. Це означає, що ви економите час, а також мінімізуєте витрату ресурсів у довгостроковій перспективі. Найголовніше, що eSpring не витрачає воду даремно.

4. Зменшує використання пластика

Використовуючи eSpring, ви скоротите споживання бутильованої води і зрештою допоможете знизити використання одноразових пластикових пляшок. А головне, оскільки більше не потрібно ходити в магазин за водою або замовляти її додому в пластикових пляшках, можна знизити навантаження на навколишнє середовище. Один фільтр eSpring еквівалентний використанню 5 000 літрових пластикових пляшок.

5. Простота обслуговування

Картридж фільтра eSpring необхідно міняти щороку або після того, як він відфільтрує 5 000 літрів води. Але не хвилюйтеся, ми нагадаємо вам про необхідність заміни фільтра. Міняти фільтр дуже просто!

Сертифікати системи очищення води eSpring гарантують високу якість

eSpring – це перша система очищення води, сертифікована NSF International* відповідно до наступних чотирьох стандартів NSF/ANSI: 42, 53, 55 та 401. Сертифікація за цими стандартами – це гарантія того, що система очищення води eSpring забезпечить вас і вашу сім’ю чистою водою:

  1. Стандарт 42 свідчить про здатність системи зменшувати вміст забруднювачів, які впливають на смак, запах і прозорість питної води.

  2. Стандарт 53 свідчить про здатність системи зменшувати вміст у питній воді свинцю і різних органічних забруднювачів.

  3. Стандарт 55 застосовується до систем, які забезпечують мікробіологічну обробку питної води.

  4. Стандарт 401 підтверджує ефективність системи щодо зведення до мінімуму рівня гербіцидів і медикаментів у воді.

Слідкуйте за новинами – протягом наступних декількох місяців ми будемо ділитися новою інформацією про світ eSpring!

* NSF – це незалежна акредитована організація. Виконує тестування продукції на відповідність стандартам громадського здоров’я та безпеки.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію