Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Stocksy

Подаруйте своїм речам нове життя!

Оселя

Правильний засіб для прання допоможе захистити ваш улюблений одяг, і він довше виглядатиме як новий

Маленька чорна сукня перетворилася на темно-сіру, улюблені яскраві сорочки потьмяніли, а офісний костюм із часом втратив презентабельність. Знайома ситуація? На жаль, трапляється так, що наші речі втрачають свій колишній лиск. Але ми можемо цьому запобігти! Все досить просто. Готові дізнатися секрет?

Потрібно вибрати правильний засіб для прання. Ось і весь секрет! Все просто.

Інженери та вчені провели велику роботу і з’ясували, які саме ферменти та полімери потрібні (або не потрібні) засобу для прання, щоб одяг – та інші текстильні вироби – довше виглядав як новий. Який продукт допоможе захистити ваш гардероб? Ось що вам потрібно знати.

Чому деякі речі зношуються настільки швидко?

Якщо одягу не приділяти належної уваги, це врешті решт стане помітним. Жорсткі формули миючих засобів та грубе поводження з тканиною – навіть віджимання у пральній машині – можуть призвести до наступних проблем:

  1. яскраві кольори стають тьмяними;

  2. тканини линяють;

  3. вишукані чорні або темні вироби вицвітають і виглядають вже не такими вишуканими;

  4. одяг із бавовни і постільна білизна виглядають неохайно через те, що волокна скочуються у вузлики.

Що роблять полімери і ферменти?

Деякі засоби для прання, такі як Концентрований рідкий засіб для прання кольорового та чорного одягу SA8™, містять спеціальний полімер, який ефективно утримує барвники в тканині, завдяки чому ці тканини не линяють і не забарвлюють інший одяг. Більше не потрібно хвилюватися, що кольори змішаються! Засіб також можна використовувати для прання чорного і темного одягу, тому вам не потрібно купувати для цього окремі продукти.

А ще Концентрований рідкий засіб для прання кольорового та чорного одягу SA8™ містить фермент, який м’яко видаляє мікрофібрили – волокна, що утворюються на бавовні під час носіння і прання. Тому одяг довше зберігає свій зовнішній вигляд. Більш того, навіть старі речі виглядають новіше!

Що важливо для білого одягу та одягу з делікатних тканин?

Делікатні тканини краще прати окремо від іншої білизни, використовуючи спеціальний режим. Засіб для прання також краще використовувати спеціальний, формула якого буде дбайливо піклуватися про тканини. Концентрований рідкий засіб для прання делікатних тканин SA8™, наприклад, підходить для прання шовку, вовни, мікрофібри та нижньої білизни.

Для прання білих речей краще використовувати високоефективний засіб, який містить два потужних ферменти (протеазу й амілазу) та діє в воді будь-якої температури. Це допоможе зберегти ваші білі тканини білосніжними. На щастя, Рідкий концентрований засіб для прання SA8™ ідеально підходить для цього.

Рекомендуємо переглянути відеоролик про засоби для прання SA8™!

Чи потрібно ще щось враховувати під час вибору засобу для прання?

Так. Потрібно звернути увагу на екологічність цього засобу. Якщо ваш одяг і домашній текстиль будуть служити вам довше, можна буде купувати їх рідше, не жертвуючи при цьому стилем. Якщо ж ви хочете зробити ще один крок до захисту навколишнього середовища, обов’язково вибирайте концентровані формули, такі як засоби з лінійки SA8™ – для досягнення ефективного результату досить зовсім невеликої кількості цих засобів. Крім того, зверніть увагу на формулу засобу – вона повинна розкладатися мікроорганізмами .

Ще одним фактором, який слід враховувати, є чутливість шкіри. Дійсно якісні засоби для прання повинні бути перевірені дерматологами – це гарантія того, що випраний одяг буде безпечним для нормальної шкіри. Якщо вам потрібна особливо делікатна формула засобу, зверніть увагу на SA8™ Рідкий концентрований засіб для прання дитячої білизни з пом’якшувальним ефектом, розроблений спеціально для прання одягу людей із чутливою шкірою.

Схожа інформація

Чому рідкі концентровані засоби для прання настільки ефективні?

Оселя

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію