Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© iStockphoto

Діти та робота з дому

Оселя

Співробітники Amway діляться своїм досвідом роботи з дому разом із дітьми.

Якщо у вас є маленькі діти, працювати з дому може виявитися непросто. Співробітники Amway діляться своїм досвідом і дають поради, як пристосуватися до нової реальності.

Підлаштовуйтеся під обставини

Тетяна, головний редактор: «Що нам дійсно допомогло, так це планування, але планування гнучке. У нас двоє дітей (4 і 9 років), і нам доводиться планувати свої справи, враховуючи потреби сім’ї».

«Я склала для себе розпорядок дня. Звичайно, через дітей я не можу його повністю дотримуватися, але, принаймні, у мене є напрям, в якому потрібно рухатися. Ми з чоловіком по черзі приділяємо час дітям. Дітьми займається той, хто в даний момент менш зайнятий. Нам усім довелося трохи змінитися. Наприклад, раніше я ніколи не планувала наперед, що готувати. Я дбала лише про те, щоб наша сім’я їла здорову їжу. Тепер у мене складено меню на три тижні вперед! Дивно, як може змінитися твоє життя і твої звички!»

Головне – ретельне планування

Ганна, старший аналітик з дослідження ринку: «У мене двоє дітей (6 місяців і 4 роки). Живемо ми в двокімнатній квартирі. Як і багатьом жінкам, мені доводиться грати відразу багато ролей – бути дружиною, матір’ю, домогосподаркою і бізнес-леді. Водночас готувати, годувати дитину і відповідати на електронні листи просто неможливо. Єдине, що мені допомагає в самоізоляції, – це ретельне планування! Це дійсно працює».

  1. Плануйте свій день: я складаю план на день із точністю до півгодини. Ми з чоловіком «чергуємо» по черзі – таким чином ми можемо найбільш ефективно використовувати свій час.

  2. Будьте гнучкими: залиште на вечір справи, які вимагають творчого підходу, коли діти заснуть і у вас буде час подумати!

  3. Зосередьтеся: складіть новий розпорядок дня і дотримуйтеся його!

  4. Не сумуйте: весь час нагадуйте собі, що рано чи пізно все це закінчиться...

Обов’язково приділяйте час сім’ї

Стелла, старший керівник комунікаційних проектів: «Ми з чоловіком обидва працюємо з дому, тому намагаємося приділяти час нашій 5-річній доньці, коли робимо перерви».

«У нашій родині таке правило: кожен вечір якийсь час ми присвячуємо один одному. Ми як батьки намагаємося розмежувати роботу й особисте життя. Коли ми вимикаємо ноутбуки, то повністю зосереджуємося на нашій доньці. А тепер, коли можна виходити на вулицю, ми намагаємося щовечора гуляти разом. Свіже повітря і сонце дуже допомагають. Після вечері зазвичай ми дивимося фільми, але якщо хочемо поспілкуватися, то вимикаємо телевізор і розмовляємо один з одним».

«Працювати повноцінний робочий день удвох складно, адже в добі всього 24 години. Проте ми багато дізналися один про одного ».

Не обмежуйте себе суворими правилами

Сандра, бренд-менеджер: «Наша сім’я добре ладнає, ми відмінна команда, і ми вміємо боротися. Ми не вигадували для себе суворих правил – це обмежує. Так нам легше працювати з дому, маючи трирічну дочку.

  1. Говоріть один з одним. Щовечора ми з чоловіком складаємо план на наступний день. Хто почне працювати рано вранці? У кого о котрій годині важливі переговори? І що ми будемо робити, якщо переговори у нас призначені на один час?

  2. План, план і ще раз план. Що приготувати на обід? Коли піти в магазин і прибрати вдома? І хто за це візьметься?

  3. Свіже повітря. Кожен день ми їздимо велосипедом або виходимо гуляти разом із дитиною, навіть якщо на вулиці дощ.

  4. Спонтанні перерви. Можна пообійматися з малюком, послухати музику або потанцювати хвилин десять. Це допомагає розвантажити мозок.

Знайдіть нові способи спілкування

Патрісія, менеджер комунікаційних проектів: «З дітьми-підлітками завжди складно, але під час самоізоляції з ними стало ще складніше. У цьому віці їм важко довго всидіти вдома, до того ж, зараз друзі для них важливіші, ніж батьки».

«Нам довелося встановити нові правила: о котрій годині вставати вранці, коли робити домашнє завдання, як проводити вільний час. Я вже не пам’ятаю, коли мої діти просили мене пограти з ними. Але нещодавно вони мене приємно здивували. Вони вирішили, що ми всією сім’єю будемо грати в настільні ігри. Тепер ми часто граємо в Монополію, у Скрабл, в Уно і в Добль!

Якщо ви хочете ознайомитися з іншими корисними порадами, запрошуємо вас до інформаційного порталу Amway. разом удома .

Схожа інформація

© Shutterstock

Як поєднувати роботу і особисте життя в умовах самоізоляції

Життя у бізнесі

Далі
© iStockphoto

Веселі вправи для всієї сім’ї

Продукти для активного способу життя

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію