Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Getty Images

Чи можна за допомогою технологій очистити воду?

Оселя

Від знищення бактерій до мінімізації енергоспоживання: технології лежать в основі Системи очищення води eSpring. Ось що вам потрібно знати…

У нас були питання. Важливі питання. Питання на кшталт: «Яке відношення має ультрафіолет до бактерій?», «Чи стало очищення води більш високотехнологічним?» і «Яка технологія робить воду безпечніше і чому?». Ми звернулися з цими питаннями до Білла Стоунера, менеджера з розробки продуктів для очищення води Amway, і попросили розповісти про Систему очищення води eSpring, щоб допомогти вам зробити правильний вибір.

Питання 1. Давайте почнемо з простого. Як система eSpring очищує воду?
Білл.
Якщо коротко, то за допомогою комбінації двох технологій: ультрафіолету і вугільного фільтра. Ультрафіолет знищує і запобігає розмноженню понад 99,9% хвороботворних бактерій і вірусів, які можуть бути присутні в питній воді. До них належать не тільки патогенні бактерії, поліовірус, ротавірус і гепатит А, але і цисти*, дріжджі і цвіль, проти яких стандартні вугільні фільтри неефективні.

Вугільний фільтр відфільтровує понад 160 забруднювачів, у тому числі понад 140 потенційно шкідливих для здоров’я речовин. Водночас він не видаляє з води корисні мінерали на кшталт кальцію, магнію та фтору. Діючи в сукупності, вугільний фільтр і ультрафіолет знищують понад 99,9% бактерій, вірусів і забруднювачів.

*Ультрафіолет знищує цисти лямблій і криптоспоридії.

Дізнайтеся більше про ключові технології eSpring з цього нового відеоролика !

Питання 2. Чим Система очищення води eSpring відрізняється від інших?
Білл. Це відмінна система з безліччю переваг: від компактної конструкції до передових технологій очищення води. Але особливою її робить поєднання технологій ультрафіолету і вугільного фільтра. Система очищення води eSpring обробляє водопровідну воду двома різними способами: за допомогою фільтрації і ультрафіолету. Завдяки цьому вода стає безпечною для пиття і приємною на смак. Системи, що використовують лише одну з технологій, менш ефективні.

Питання 3. Не могли б ви розповісти докладніше про вугільний фільтр? Проти яких забруднювачів він ефективний?
Білл.
Проти багатьох. Всі перелічити неможливо. Вугільний фільтр eSpring ефективний проти 160 забруднювачів, понад 140 з яких є потенційно небезпечними для здоров’я. До таких забруднювачів належать свинець, ртуть, хлор, пестициди, побічні продукти застосування дезінфекції та багато інших. Всі ці забруднювачі можуть потрапити у водопровідну воду. А таку воду нікому не хочеться пити.

Питання 4. А що ви можете сказати з приводу ультрафіолету? УФ-випромінювання присутнє в сонячному світлі, хіба цього недостатньо? Або потрібні якісь особливі промені?
Білл.
Гарне питання. Дійсно, не всі ультрафіолетові промені здатні знищувати мікроорганізми. Якщо просто залишити глечик із водою на сонці, ніякого ефекту не буде. Існує невеликий діапазон довжин хвиль, відомий як ультрафіолет С, який найбільш ефективний для дезінфекції. Лампа системи eSpring випромінює саме в цьому діапазоні. Якщо бути точним, довжина хвилі становить 254 нм, але найбільш важливим є те, що ультрафіолет у цьому діапазоні знищує 99,9% бактерій і вірусів.

Питання 5. Чи означає це, що eSpring необхідно підключити до джерела живлення? Чи витрачає ця система електроенергію?
Білл.
Якщо стисло, то ні. У пристрої використовується технологія бездротового зв’язку eCoupled, яка безпечно передає електроенергію через повітря, воду та пластмасові компоненти, тому в ньому немає ніяких відкритих електричних роз'ємів. Ця технологія дуже енергоефективна. Коли ви відкриваєте кран, УФ-лампа вмикається на деякий час, щоб обробити порцію води. Тобто лампа вмикається тільки тоді, коли ви відкриваєте кран, що дозволяє економити електроенергію і не нагрівати воду.

Питання 6. Як часто потрібно міняти картридж?
Білл.
Картридж фільтра eSpring необхідно міняти щороку або після того, як він відфільтрує 5 000 літрів води. Але вам навіть не потрібно ставити собі нагадування, тому що в потрібний час ви отримаєте відповідне повідомлення. Технологія смарт-чіпів eSpring відстежує час і витрату води, що дозволяє точно розрахувати термін служби картриджа. Коли настане час міняти картридж, ви будете повідомлені про це.

Питання 7. Хочете що-небудь додати?
Білл.
Ми дійсно пишаємося технологіями і конструкцією системи eSpring. Система eSpring – це низькі експлуатаційні витрати, зручна заміна картриджів, компактна конструкція, робота практично за будь-якого тиску води (навіть за дуже низького), якісне очищення і економія води. Простіше кажучи, система очищення води eSpring забезпечить вас і вашу родину смачною чистою водою!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію