Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© iStockphoto

Чи знаєте ви, який вплив чинять пластикові пляшки?

Оселя

Кожен споживач може зробити свій внесок у скорочення кількості пластикових відходів, і один із способів зробити це – почати використовувати Систему очищення води eSpring.

Похід до супермаркету і покупка води в пластикових пляшках може здаватися зручним і навіть розумним способом отримання чистої води. Але ви, ймовірно, не замислювалися про кількість парникових газів, які були викинуті в процесі виготовлення і транспортування цієї пляшки, про мікрочастинки пластмас, що потенційно містяться в ній, а також про згубний вплив цих пластикових відходів на навколишнє середовище. Зниження споживання пластику за рахунок переходу до використання системи очищення води може принести користь навколишньому середовищу в довгостроковій перспективі.

Вплив пластику на навколишнє середовище

За даними Всесвітнього фонду дикої природи (WWF), кожну хвилину в наші океани потрапляє цілий самоскид пластику.1 Це призводить до загибелі мільйонів тварин щороку, які ковтають частинки пластику і заплутуються в них. Крім того, під час виробництва пластику і його транспортування між заводами, магазинами і переробними підприємствами в повітря потрапляє безліч парникових газів, що робить вуглецевий (CO2 ) слід пластикових пляшок ще більш значним.

Ще одним важливим фактором, пов’язаним з існуванням пластикових пляшок, є потенційний вміст у них мікропластику, тобто мікрочастинок пластмас. Дослідження, опубліковане в 2018 році в журналі Frontiers in Chemistry, показало, що 93% з 259 зразків бутильованої води, що продається в різних країнах, містили мікрочастинки синтетичних полімерів.2 Всесвітня організація охорони здоров’я заявляє, що мікрочастинки пластмаси містяться як в бутильованій, так і у водопровідній воді, через що врешті решт вони також потрапляють у морську воду і проникають в організм тварин, продукти харчування, повітря і стічні води. Хоча немає однозначних доказів того, що мікрочастинки пластмас шкідливі для людини, було виявлено, що вони чинять негативний вплив на деяких тварин. Експерименти довели, що мікрочастинки пластмас закупорюють травний тракт водних тварин, знижують їхній апетит і змінюють кормову поведінку, що може призвести до голоду і навіть смерті цих тварин.3

Система очищення води eSpring може допомогти

Хоча переробка відходів здатна пом’якшити негативний вплив пластикових пляшок, для значного скорочення кількості відходів потрібна кардинальна зміна споживчих звичок. Почавши використовувати Систему очищення води eSpring™ у себе вдома, ви будете робити свій внесок у збереження клімату, тварин і екосистем як на суші, так і в океанах! Система очищення води eSpring має безліч переваг.

А тепер вікторина!

Ми підготували вікторину на тему пластикових відходів, яка дозволить перевірити ваші знання. Вона містить кілька цікавих фактів, якими ви також зможете поділитися з друзями або родиною. Бажаємо успіху!

Навіть не знаючи відповіді на питання вікторини, можна впевнено сказати, що один картридж для Системи очищення води eSpring замінює безліч пластикових пляшок із водою. Система очищення води eSpring забезпечує прекрасний смак і колір води, а також на 99,9% знижує кількість хвороботворних бактерій і вірусів, які можуть бути присутні в питній воді . Використання системи очищення води – простий спосіб зробити свою купівельну поведінку більш екологічною, одночасно підвищуючи якість і зручність життя. Тож наступного разу, коли ви підете в магазин за пластиковою пляшкою з водою, замисліться про той вплив, який вона чинить на навколишнє середовище. Подумайте, чи не хотілося б вам перейти до більш екологічних звичок, які в довгостроковій перспективі принесуть користь здоров’ю вашої родини, навколишньому середовищу і вашим улюбленим морським тваринам.

1 Всесвітній фонд дикої природи (WWF), «Пластик в океані», стаття від 2019 року
2 Журнал Frontiers in Chemistry, «Забруднення бутильованої води синтетичними полімерами», дослідницька стаття від 2018 року
3 ВООЗ, «Мікропластик у питній воді», стаття від 2019 року

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію