Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Getty Images

Як запобігти зневоднення

Оселя

Як можна забезпечити достатнє надходження води в організм: від здорових перекусів до фільтрації води за допомогою системи eSpring.

Організм людини на дві третини складається з води. Щоб в організмі було достатньо води для підтримки всіх його функцій, потрібно кожен день, незалежно від пори року, забезпечувати поповнення втрат рідини. У багатьох людей слово «зневоднення» асоціюється з виснажливою ​літньою спекою. Але зневоднення може наступити навіть тоді, коли на вулиці холодно. Насправді, зневоднення взимку може бути досить поширеним явищем, оскільки ми часто не відчуваємо спраги і забуваємо, що потрібно пити достатньо води.

У холодну погоду тіло, як і раніше, втрачає вологу, але ви можете не усвідомлювати (або не пам'ятати), що потрібно пити воду для поповнення втрат рідини. І це вже не кажучи про те, що до зневоднення взимку може призвести велика кількість шарів одягу в поєднанні зі штучним опаленням.

© Getty Images

Переваги вживання великої кількості рідини очевидні. Вода потрібна не тільки для підтримки внутрішніх процесів в організмі, таких як травлення або формування імунітету. Вода потрібна також для здоров’я шкіри і очей, поліпшення настрою, підвищення рівня енергії і навіть для боротьби із зайвою вагою.

Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує дорослим випивати не менше двох літрів води на день, щоб поповнити втрати рідини в організмі. А якщо ми ведемо активний спосіб життя, ця норма збільшується1. Ми зібрали кілька порад, які допоможуть вам випивати денну норму, тому що це не так просто, як здається! Щоб пити воду було не так нудно і щоб вона була смачніше, додайте в неї спеції.

Збільште щоденне споживання води

  1. Завжди тримайте під рукою пляшку з водою.
    Краще використовувати багаторазові, а не одноразові пляшки. Багаторазові пляшки не тільки більш дружні по відношенню до навколишнього середовища, але і слугують постійним нагадуванням про те, що протягом дня потрібно пити воду. Обов’язково візьміть пляшку з водою на тренування, щоб поповнити додаткову втрату рідини через те, що ви пітнієте.

  2. Їжте багато фруктів і овочів. Такі овочі , як огірок і селера, не тільки багаті на поживні речовини, а й містять велику кількість води. Використовуйте їх в якості перекусу замість того, щоб з’їсти плитку шоколаду – і ви забезпечите організм додатковою кількістю води.

  3. Додайте трохи смаку! Питна вода буде смачніша, якщо покласти в неї часточку лимона, розчавити кілька ягід або віддати перевагу газованій воді. Намагайтеся уникати підсолоджувачів. Вибирайте натуральні інгредієнти, і ваш новий режим споживання води принесе ще більше користі.

  4. Нагородіть себе. Кожен день плануйте, скільки води потрібно випити. Коли досягнете цієї мети, побалуйте себе – зробіть перерву в роботі або з’їжте щось смачненьке. Ваш мозок і тіло оцінять нагороду, і таке позитивне підкріплення допоможе закріпити корисну звичку.

  5. Використовуйте тільки відфільтровану воду. Ніщо так не заважає вживати достатню кількість води, як каламутна вода або вода, що має неприємний смак. Використання Системи очищення води eSpring дозволяє підживлювати організм чистою водою з прекрасним смаком. Система eSpring знищує 99,99% вірусів і бактерій, що містяться у воді й потенційно здатні викликати захворювання.

1 Всесвітня організація охорони здоров’я: вимоги до питної води, чинники, які негативно впливають на якість води, і рекомендована норма споживання

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію