Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Getty Images

Як уникнути алергії цієї весни

Оселя

Дні стають довшими, на вулиці тепло, співають птахи, розпускаються квіти. Це означає, що весна нарешті прийшла. Але для деяких людей весна пов’язана ще й з алергією на цвітіння. Ось що ви можете зробити, щоб звести до мінімуму вплив пилку.

Свербіж у горлі, свербіж в очах, чхання... Вам здається, що пилок із кожним роком впливає на вас дедалі більше? Ви не помиляєтеся. Підвищення температури, викликане зміною клімату, призвело до того, що рослини починають цвісти раніше. А це означає, що концентрація пилку в повітрі з кожним роком збільшується, і симптоми алергії1 у людей проявляються сильніше. Це погана новина для всіх, хто страждає алергією на пилок.

Хоча повністю позбутися від алергії на пилок без ліків неможливо, можна обмежити її вплив. Отже, давайте подумаємо, як найкраще захистити себе від пилку цієї весни.

Відстежуйте концентрацію пилку
Більшість додатків для прогнозу погоди можуть прогнозувати концентрацію пилку в повітрі. Намагайтеся планувати заняття на свіжому повітрі на той час, коли концентрація пилку мінімальна. В середньому протягом дня концентрація пилку вранці зростає, досягає піку приблизно в полудень, а потім поступово зменшується. Це означає, що рано вранці і після заходу сонця кількість пилку в повітрі найнижча. Вітер і дощ впливають на кількість пилку

Намагайтеся менше перебувати на вулиці у вітряні дні
На жаль, вітер працює як каталізатор для підтримки високого рівня пилку – навіть рано вранці і після заходу сонця. Оскільки вітер розносить пилок, є ймовірність, що він потрапить вам в очі, на волосся і на одяг. У такі дні краще менше перебувати на свіжому повітрі.

Користуйтеся перевагами дощових днів
Дощ значно знижує кількість пилку у повітрі. Тому відразу після дощу можна вийти на вулицю, побігати по калюжах і подихати свіжим повітрям без пилку.

Використовуйте сонцезахисні окуляри і капелюх
Намагайтеся надягати сонцезахисні окуляри і капелюх щоразу, коли виходите на вулицю. Сонцезахисні окуляри (особливо такі, що повторюють форму обличчя) допоможуть запобігти потраплянню пилку в очі, а капелюх не допустить його застрявання у волоссі.

Регулярно періть одяг та постільну білизну
Переодягніться в чистий одяг, коли приходите з вулиці. Коли у вас накопичиться брудний одяг для повного завантаження пральної машини, виперіть його. Таким чином ви зменшите кількість пилку у вас вдома. Крім того, намагайтеся регулярно прати постільну білизну, тому що пилок проникає в будинок через вікна.
Рекомендація: використовуйте SA8™ Рідкий засіб для прання – його спеціальна формула Bioquest Formula™ базується на біоферментах та інгредієнтах, отриманих з натуральних джерел, тому ви будете задоволені результатом прання. А оскільки цей засіб дуже концентрований, він дуже економний!

Сушіть одяг в приміщенні
Якщо сушити одяг на вулиці в сонячний вітряний день, він може зібрати на собі пилок. Оскільки пилок літає в повітрі, йому нічого не залишиться, крім як прилипнути до вашого одягу, який ви щойно випрали.

© iStockphoto

Вимийте волосся перед тим, як йти спати
Якщо у вас довге волосся, прислухайтеся до цієї поради. Довге розпущене волосся – навіть волосся до плечей – дуже добре збирає на собі пилок. Щоб цього не відбувалося, зав’язуйте волосся в пучок, носіть капелюх і, найголовніше, мийте голову щовечора. Це запобігатиме потраплянню пилку на постільну білизну, в очі і в дихальні шляхи під час сну. Пилок також може подразнювати шкіру, тому обов’язково використовуйте хороший гель для душу, щоб очистити і заспокоїти її.
Рекомендація: G&H NOURISH+™ Гель для душу включає протиподразнювальний комплекс, який допомагає заспокоїти шкіру.
G&H REFRESH+™ Освіжаючий гель для душу протестований на дерматологічні протипоказання. Він освіжає, заспокоює і зволожує шкіру.

Провітрюйте по одній кімнаті
Якщо хочете, щоб у вас вдома було свіже повітря, не відчиняйте всі вікна відразу. Протяг може розповсюдити пилок по всьому будинку. Краще відкривати по одному вікну рано вранці або ввечері, коли кількість пилку в повітрі найнижча.

Схожа інформація

До дрібних деталей

Догляд за оселею

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію