Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Свіже повітря без зайвих запахів

Догляд за оселею

AMWAY HOME оновлює Green Meadows Освіжувач повітря.

Позбудьтеся затхлих запахів з AMWAY HOMETM Green Meadows Концентрованим освіжувачем повітря. Продукт, який було було представлено ще чотири роки тому, тепер отримав новий дизайн і сучасну брендову упаковку.

AMWAY HOME™ Green Meadows — це не просто освіжував повітря. Використовуючи унікальну формулу, спрей містить дезодоруючий складник NEUTRALODOR®, який нейтралізує, а не маскує неприємні запахи.

Цей чудовий продукт випускається у 150-мл балончиках, які прослужать вам довго завдяки концентрованій формулі. Одного натискання на клапан розпилювача достатньо, щоб ваша кухня або ванна кімната наповнились запашним ароматом, що нагадає про цвітіння зелених альпійських луків. AMWAY HOME™ Green Meadows розчиняється в повітрі та не залишає жодних слідів на поверхні, тому не потрібно хвилюватися про те, як потім змити його залишки.

AMWAY GREEN MEADOWS™ Концентрований освіжувач повітря відповідає всім стандартам щодо захисту навколишнього середовища Amway. У ньому використані такі екологічно чисті продукти, як етанол, отриманий внаслідок бродіння зернових, і ароматизатори з природних олій.

Поради щодо продажу

Продукт для очищення повітря — це чудовий спосіб збільшити продаж засобів для догляду за оселею та одночасно підвищити довіру до торгової марки AMWAY HOME. Запропонувавши потенційним покупцям цей продукт, підкресліть такі його ключові характеристики:

  1. не шкодить довкіллю;

  2. не містить озоноруйнівних речовин;

  3. більш ефективна концентрована формула;

  4. знищує запахи, а не просто маскує їх.

Поради щодо перехресного продажу

Цей продукт і його охайний оновлений дизайн доповнюють широкий асортимент продукції AMWAY HOME, зокрема:

  1. L.O.C.TM Мультифункціональний очищувач

  2. L.O.C.™ Засіб для очищення ванних кімнат

  3. Очищувач для туалету

  4. L.O.C.™ Очищувач для скла

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію