Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Яскравий, свіжий і насичений

Догляд за оселею

Зберігайте насичений чорний колір завдяки спеціальній новій формулі від AMWAY HOME.

У кожного з нас є улюблене вбрання насичених темних кольорів — завжди доречна маленька чорна сукня або стильна темно-синя сорочка. На жаль, порівняно з іншими тканинами, з часом темні речі потребують дедалі більшої турботи.

AMWAY HOMETM SA8TM Black Концентрований рідкий засіб для прання темних тканин, створений у результаті копітких наукових досліджень, запобігає втраті кольору. Дізнайтеся про його основні переваги та скористайтеся початком продажу, щоб ознайомити своїх клієнтів із новим засобом для прання категорії AMWAY HOME.

Дбайливе прання

SA8 Black створено задля збереження кольору та тканини, щоб ваш чорний і темний одяг якнайдовше виглядав як новий. Основні переваги SA8 Black:


  1. старі бавовняні тканини відновлюються завдяки видаленню розпушених ворсинок;


  2. використовується потужна сила BIOQUEST FORMULA™;


  3. зберігається насиченість тканин темних відтінків;


  4. ношене вбрання виглядає як нове.

Потужна формула, лагідна до шкіри

Багато складників SA8 Black вироблені із сировини, отриманої з природних джерел. А це означає, що новий засіб для прання не лише збереже ваш одяг яскравим і новим, а й:


  1. не пошкодить вашу шкіру;


  2. не завдасть шкоди довкіллю;


  3. дерматологічно протестований;


  4. не містить речовин, здатних подразнити шкіру.

Розкажіть своїм клієнтам про переваги SA8 Black і заохотьте їх ознайомитись з іншими корисними продуктами лінійки засобів для прання AMWAY HOME. Вони будуть вдячні за ваші поради про те, як дати нове життя улюбленому темному вбранню.


Натисніть тут, щоб дізнатися, як SA8 та інші продукти AMWAY HOME допомагають боротися з плямами.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію