Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Помітна різниця

Догляд за оселею

Наша лінійка чудових засобів для прання поповнилася новим продуктом.

Святкова пора — чудовий час для появи у продажу SA8TM Black Концентрованого засобу для прання темних тканин, адже саме зараз люди вдягають одяг насичених темних кольорів: червоного, синього, темно-сірого й, звичайно, класичного чорного. Завдяки новій рідкій формулі ваші речі будуть розкішно м’якими. Забудьте про порошкові білі плями!

Темний одяг довго виглядатиме як новий

Головний науковий дослідник AmwayTM Філ Сліва разом зі своєю командою розробив пральний засіб, який не лише зберігає початковий вигляд темної бавовни, а й відновлює речі, пошкоджені іншими засобами.

Інноваційна формула містить целюлозу — ензим, який усуває крихітні волокна, що утворюються на бавовняній тканині в результаті регулярного машинного прання. «Ензим руйнує певні зв’язки в молекулах бавовни, не пошкоджуючи й не послаблюючи тканину», — каже Сліва. «Тепер ви можете забути про кошлатість, яка надає одягу поношеного й неохайного вигляду».

Нова концентрована рідка формула

В основі SA8 Black лежить формула BIOQUEST FORMULATM, яка дбає про вашу сім’ю та навколишнє середовище: вона пройшла дерматологічну перевірку й містить біологічно розкладні інгредієнти. До того ж вона концентрована, а тому економна: кожна крапля засобу покращує колір вашого одягу. Одного літра засобу вистачає на 33 цикли прання!

Більше про цей фантастичний продукт можна дізнатися на сайті Amway .

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію