Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Найновіші вдосконалення

Догляд за оселею

eSpring Система очищення води з набором для підключення до основного крану має великий успіх і постійно вдосконалюється.

Чисте зволоження

Усе більше й більше людей усвідомлюють, наскільки важливо щодня пити багато води. Окрім всього іншого, вода очищує тіло від токсинів, прояснює мозок і змащує суглоби. Незважаючи на це, не всіх радує перспектива пити воду з-під крана, оскільки вона може містити осад і шкідливі домішки та бути неприємною на смак. З іншого боку, купівля великої кількості води в пластикових пляшках створює багато відходів, що в довгостроковій перспективі шкодить навколишньому середовищу.

Наша система очищення води допомагає перебороти ці страхи. Інженери й науковці Amway, які розробили систему eSpring, уже понад 20 років займаються дослідженням технології очищення води. Спільними зусиллями вони створили систему, яка дозволяє споживачеві отримати доступ до води в її найчистішій формі прямісінько з-під крана.

Двосторонній підхід до фільтрації води за допомогою запатентованого в США карбонового блоку й потужної ультрафіолетової лампи дозволяє позбутися понад 140 видів можливих шкідливих домішок, включаючи віруси й бактерії. Хороша новина полягає в тому, що корисні речовини, такі як кальцій і фтор, таки потрапляють у вашу склянку: система eSpring розпізнає їх і не відфільтровує.

Зручніший кран

Amway продовжує вдосконалювати eSpring™ Систему очищення води з набором для підключення до основного крана. За обсягом світових продажів вона випереджає інші продукти тієї ж групи, що свідчить про зростання її популярності серед клієнтів.

Останнє оновлення цього інноваційного домашнього обладнання eSpring — набір для підключення до допоміжного крану, значно зручніший для користування всією родиною. Нова краплеподібна ергономічна ручка з логотипом eSpring дає змогу легко вмикати й вимикати систему. Завдяки хромованому покриттю й сучасному дизайну нова система eSpring охопить ширше коло клієнтів, оскільки зможе легко злитися з будь-яким дизайном кухні.

Ця інноваційна система, яка дозволяє отримувати чисту воду з-під крану, зручна в користуванні й прикрасить будь-яку кухню.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію