Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Вишуканий декор для вашої стіни

Догляд за оселею

Дізнайтеся, як зробити рамку для фото в стилі мінімалізму.

Магазини елітних меблів — не єдине місце, де можна знайти унікальні речі для оселі. Можливо, ви самі любите майструвати? Чому б вам не прикрасити свій дім річчю, зробленою власноруч?

У дерев’яній рамці можна розмістити фотографію, картину або цитату, що мотивуватиме вас як НПА. Якщо ви підприємець і часто працюєте вдома, приємна атмосфера в оселі набуває особливого значення. Щоб зробити таку рамку, приготуйте кілька простих інструментів для роботи з деревом і відвідайте магазин господарчих товарів, щоб підібрати дві рамки різного розміру в одному стилі. Також оберіть панель бажаного кольору й текстури для дерев’яної основи. Її можна зробити з полиці, дерев’яних віконниць або навіть терасного настилу.


Вам знадобляться:

 1. Дві рамки різного розміру

 2. Клей для дерева

 3. Нелакована дерев’яна панель, тонша за більшу рамку

 4. Наждачний папір

 5. Дриль

 6. Електричний лобзик (електроінструмент)

 7. Олівець

 8. Рулетка

 9. Волога ганчірка

 10. Затискачі (бажано, але не обов’язково)


Хід роботи

 1. Приготуйте вищезгадані інструменти й матеріали.

 2. Зніміть задник і скло з більшої рамки та перенесіть її внутрішній контур на дерев’яну панель.

 3. Розташуйте меншу рамку в центрі цього контуру та перенесіть на дерев’яну панель її зовнішній контур.

 4. Просвердліть отвори біля внутрішніх кутів меншого контуру якомога ближче до лінії, але не заходячи на неї. Отвори мають бути досить великими, щоб у куті вирізу можна було повернути лобзик.

 5. Виріжте отвір уздовж внутрішнього контуру, обережно повертаючи лобзик у кутах. Перевірте, чи вміщається менша рамка у вирізаний отвір. Якщо ні, потроху зрізуйте дерево за допомогою лобзика, доки рамка щільно прилягатиме до вирізу.

 6. Обріжте дерев’яну панель уздовж більшого контуру та переконайтеся, що вона вміщається в більшу рамку. Обробіть обрізані краї наждачним папером і видаліть пил вологою ганчіркою.

 7. Обережно нанесіть клей уздовж внутрішнього вирізу дерев’яної панелі та вставте в нього меншу рамку. Витріть надлишок клею й дайте йому повністю висохнути. Використовуйте затискачі, щоб щільно притиснути дерев’яну панель до меншої рамки.

 8. Обережно нанесіть клей уздовж зовнішнього контуру дерев’яної панелі та надіньте на неї більшу рамку. Витріть зайвий клей і притискайте зовнішню рамку до дерев’яної панелі, доки вони міцно склеяться.


Примітка. Вигляд вашої рамки залежатиме від вибраної дерев’яної панелі та фоторамок.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію