Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Потужна сила однієї таблетки

Догляд за оселею

Чому миття великої кількості посуду не має бути складним заняттям?

Проводячи захід у себе вдома, ви маєте чудову нагоду залучити нових клієнтів і налагодити ділові зв’язки. З одного боку, ви отримуєте переваги. Але коли пішли останні гості, а ви залишилися наодинці з купою брудного посуду, іноді може з’явитися втома від самої лише думки про його миття. Прочитайте наші корисні поради, як спростити це завдання — і збережіть свою енергію для бізнесу!

Нехай машина працює за вас

Перш ніж іти спати, ви, мабуть, захочете хоча б трохи прибрати весь цей безлад або принаймні завантажити першу порцію склянок і тарілок у посудомийну машину, щоб вона працювала, поки ви відпочиваєте. DISH DROPS™ Таблетки для автоматичних посудомийних машин мають у своїй основі спеціальну комбіновану формулу, що запобігає появі «гравірування» (знебарвлення й утворення плівки на склі) і видаляє всі сліди засохлої їжі. Удосконалена формула містить вищу концентрацію рослинних складників, краще діє навіть у жорсткій воді й усуває білкові плями.

Ви не самі

Немає посудомийної машини? Миття посуду все одно не має бути обтяжливим обов’язком. Перше правило — забудьте про гордість. Знайдіть собі помічників! Попросити дітей допомогти з миттям посуду — чудова можливість прищепити їм любов до праці. Не забудьте про DISH DROPS Концентровану рідину для миття посуду та DISH DROPS SCRUB BUDS™ Металеві губки, які допоможуть справитися із засохлою їжею й відмити делікатний скляний посуд або вкритий жиром гриль без подряпин і пошкоджень.

Сильніший за плями

Навіть якщо у ваших гостей бездоганні манери, неприємності іноді трапляються й ваша улюблена скатертина може забруднитися. SA8™ Tri-Zyme Засіб для замочування білизни та виведення плям — дієвий засіб, який м’яко видаляє плями й розводи завдяки поєднанню трьох натуральних ферментів. Стійкі жирні плями? Тут вам допоможе SA8 Premium Концентрований пральний порошок.

Сяюча чистота

Готуючи смачну їжу, жирних бризок не уникнути. Просто протріть духовку або гриль AMWAY™ Очищувачем для духовок за допомогою спеціальної щіточки, що входить до комплекту, і залиште його на 30 хвилин. Потім зітріть м’який гель тканиною — ви побачите, як розм’якшені залишки їжі легко відстають від поверхні.

Гірська свіжість

Коли з прибиранням нарешті закінчено, позбудьтеся неприємного запаху їжі та поверніть своєму будинку свіжість за допомогою AMWAY HOME™ Green Meadows Концентрованого освіжувача повітря та нейтралізатора запаху. Оскільки засіб концентрований, вистачить лише одного невеликого розпилювання.

Схожа інформація

Вишуканий декор для вашої стіни

Догляд за оселею

Далі

Помітна різниця

Догляд за оселею

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію