Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

DISH DROPS — секретна зброя!

Догляд за оселею

Дізнайтеся про переваги продуктів AMWAY HOME DISH.

Можливо, колір крони дерев і змінюється, але це не заважає насолоджуватися простими радостями спілкування з рідними та друзями, влаштовуючи барбекю на природі. Ви з радістю готуватимете смачні страви на грилі, адже знатимете, що засоби DISH DROPS™ допоможуть очистити ваш посуд від жиру та засохлої їжі після барбекю.

Як працює засіб?

Цей потужний засіб нещадний до бруду та ніжний до рук. Ви відчуєте різницю з першої ж миті використання DISH DROPS Концентрованої рідини для миття посуду. Однієї або двох крапель достатньо, щоб посуд сяяв чистотою, а завдяки свіжому аромату цитрусових процес миття стане приємним. Запатентований комплекс біоактивних складників (екстракт перили, алое вера, альфагідроксидна кислота й очищувальні агенти на основі кокосового горіха) посилює м’який вплив засобу на шкіру. Крім того, 84% активних інгредієнтів цього висококонцентрованого засобу отримано із природних джерел. DISH DROPS Концентровану рідину для миття посуду можна використовувати навіть у холодній воді.

І це ще не все

Для ще більшої зручності DISH DROPS Порошок для автоматичних посудомийних машин постачається у компактній коробці, а DISH DROPS Таблетки для автоматичних посудомийних машин зараз постачаються в упаковці, що розчиняється у воді вже при 40 °C. Використовувати засіб дуже просто — потрібна лише одна таблетка. Обидва продукти не містять фосфатів і перборатів, а їхня формула з активним киснем і подвійними ензимами допомагає позбутися плям і жирної плівки навіть під час миття в жорсткій воді.

Металевий помічник

Інший чудовий продукт, який сподобається клієнтам, — DISH DROPS SCRUB BUDS™ Металеві губки. Волокна з високоякісної іржостійкої сталі служать удвічі довше, ніж губки для чищення з іржостійкого металу та в чотири рази довше, ніж губки зі стальної стружки. Оскільки губки SCRUB BUDS легко мити та можна навіть кинути до посудомийної машини, запах, характерний для звичайних губок, утворюється не так швидко. Металеві губки — це справді універсальний засіб. Вони достатньо м’які для миття скляного посуду та достатньо міцні для очищення іржі й застиглого жиру з металевих поверхонь.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію