Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Maa Hoo/Stocksy

Зручний режим прибирання

Догляд за оселею

Поради щодо того, як швидко наводити лад удома

У нинішніх умовах дуже важливо, аби ваша оселя була завжди чистою та безпечною для вас і ваших близьких. Та коли домівка раптом стає не просто оселею, а офісом, тренажерним залом і навіть школою водночас, буває важко втримати все під контролем. У цій статті ми хочемо поділимося з вами порадами, як можна підтримувати свій будинок в чистоті та порядку, витрачаючи на це мінімальні зусилля.

Якщо ви звикнете прибирати потроху щодня, вам не доведеться проводити купу часу зі шваброю, щіткою або губкою в руках. Головне – розбити прибирання на окремі завдання. Ми покажемо вам, що можна зробити за хвилину або півгодини вільного часу.

  • Усього 180 секунд – і ліжко застелене!
  • Всього 5 хвилин для чищення туалету!
  • Всього 15 хвилин, щоб вимити підлогу
  • Приділіть 30 хвилин часу на миття вікон

Менше 3 хвилин

Вам знадобиться від 60 до 180 секунд, щоб застелити ліжко, вимити раковину або витерти пил. Змініть установку: не думайте про наведення ладу в цілому будинку або навіть у всій кімнаті – зосередьтеся на окремій ділянці. Bи швидко впораєтесь із завданням.

5 хвилин

Лише п’ять хвилин потрібно, щоб завантажити або розвантажити посудомийну машину, пропилососити диван або прибрати на туалетному столику чи інших невеликих меблях. Які ще завдання можна виконати за п’ять хвилин? Ловіть момент!

Навіть найнеприємніша п’ятихвилинна справа стає простішою завдяки потужному очищувальному засобу. Нанесіть його й залиште на 30 хвилин. Він виконає найскладнішу роботу, і вам потрібно буде лише змити залишки засобу кількома простими рухами. Хіба це не чудово?

15 хвилин

Прокинулися трохи раніше? Використайте додатковий час, щоб повернути блиск лійці для душу або ванній. Закінчили вечеряти й готові до перегляду улюбленого серіалу? Виділіть всього 15 хвилин, щоб прибрати на кухні й протерти підлогу. Мультифункціональний очищувач ідеально підійде для цієї роботи. За цей час також можна пропилососити килими в одній або кількох кімнатах.

30 хвилин

Навіть великі завдання можна розбивати на менші. Регулярно виділяйте 30 хвилин на справи, яких хочеться уникнути.

Хто сказав, що потрібно вимити всі вікна за один день? Зробіть скільки зможете за півгодини, а решту залиште на потім. Бабусин секрет чистих вікон – це добре, якщо чорнила на газеті не розмазуються. А от паперові рушники не підійдуть: залишки волокон і розводи зіпсують вид із вікна.

Чистота та душевний спокій

Отже, ми довели, що домашня робота не обов’язково має бути складною й марудною чи потребувати застосування численних господарських засобів. Хоча простір для прибирання є завжди, можна планувати виконання необхідних справ і заощаджувати чимало часу для спілкування з родиною.

Завантажте, роздрукуйте й прикріпіть на видноті нашу пам’ятку про невеликі щоденні домашні справи.

Ще більше корисної інформації та порад знаходьте на сторінці Amway, разом вдома .

Схожа інформація

Потужна сила однієї таблетки

Догляд за оселею

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію