Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

SA8 Міні-упаковки рідких пральних засобів показує чудовий результат

Догляд за оселею

Насолоджуйтеся зручним пранням із міні-версіями наших класичних рідких пральних засобів

Якщо ви молода людина, яка вирішила жити самостійно, або навчаєтеся в університеті та живете окремо від батьків, вам знадобиться час, щоб облаштувати нову оселю та навчитися доглядати за нею. Коли радість від переїзду минула, а ви облаштувалися на новому місці, пора організувати регулярну роботу по дому. Це стосується й прання.

SA8™ рідкі пральні засоби у міні-упаковках зробить прання легким і швидким! Такі міні-пляшки займають мінімум місця, а ще їх зручно брати з собою до пральні або в поїздки.

Невеликими кроками ми змінимо світ

Рідкі засоби для прання SA8 перевірено та протестовано. Завдяки концентрованій формулі для ефективного прання необхідна мінімальна кількість прального засобу. 250 мл вистачить на вісім циклів прання, що дорівнює двом місяцям прання (з розрахунку одне завантаження пральної машини на тиждень). Для стандартних пляшок і міні-версій застосовується та сама формула, тому немає різниці, яким об’ємом ви користуєтесь.

Усі рідкі засоби для прання SA8 містять ензими природного походження, які усувають глибокі плями та допомагають речам зберігати колір і текстуру. Вони мають свіжий нейтральний аромат і діють у воді будь-якої температури. Це ідеальний вибір, якщо ви хочете заощадити енергію, перучи в холодній воді. Крім того, вони чудово працюють із SA8 Концентрованими пом’якшувачами для тканин «Квітучий сад» і «Свіже повітря Альп».

Прання не має бути нудним

Ефективно розпланувавши режим прибирання, ви можете насолоджуватися повноцінним життям, не обтяжуючись домашніми справами. Втомилися від брудної білизни? Періть речі регулярно, у перервах між іншими справами. Наприклад, завантажте білизну перед переглядом фільму. Машина пратиме речі, поки ви відпочиватимете, а коли фільм закінчиться, вам залишиться лише розвісити речі.

Чиста оселя, готова до прийому гостей

Але однієї лише чистої білизни замало. Певно, вам також хочеться, щоб ваша нова оселя була чистою як перед приїздом гостей, так і після їх від’їзду. Звісно, прибирання після обіду або новосілля стає набагато простішим, якщо у вас під рукою є всі необхідні засоби. Тримайте про запас L.O.C.™ Мультифункціональний очищувач для поверхонь будь-якого типу, L.O.C. Очищувач для скла та DISH DROPS™ Концентровану рідину для миття посуду для прибирання оселі.

Схожа інформація

Секрети прибирання для студентів

Оселя

Далі

Вишуканий декор для вашої стіни

Догляд за оселею

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію