Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Shutterstock

Як освіжити приміщення

Догляд за оселею

Весняне прибирання та очищення повітря вашого будинку

Щорічне весняне прибирання може здаватися подвигом, тому ми зазвичай переносимо цю подію на якомога пізніший термін. Прибрати в оселі набагато легше, якщо у вас є план.

Запишіть всі свої завдання на наступні кілька тижнів, як-от викинути непотрібні речі з гардеробу, пофарбувати стіни і, звичайно, прибрати - зняти павутину в підвалі, помити вікна тощо. Налаштуйте нагадування на смартфоні — це буде додатковим стимулом.

Ось кілька порад, які допоможуть почати роботу і, можливо, дадуть натхнення її закінчити.

  1. Протирайте пил вологою ганчіркою, щоб він не розлетівся по приміщенню. Так само протріть скляні поверхні, а потім скористайтеся L.O.C.TM Очищувачем для скла, щоб відполірувати їх до блиску.

  2. Щоб не з’являлась пліснява й цвіль, регулярно провітрюйте ванну кімнату. Нанесіть L.O.C. Очищувач для ванної кімнати на поверхню раковини й ванни, щоб видалити плями від води й вапняний наліт.

  3. Якщо часто готувати їжу, поверхні на кухні стануть вологими й жирними, і на них накопичуватиметься пил і бруд, тому їх потрібно регулярно чистити. L.O.C. Очищувач для кухні допомагає усунути бруд, що глибоко в’ївся, і залишає після себе чудовий цитрусовий запах.

  4. Доручіть чищення килимів професіоналам. Ви можете щотижня чистити їх пилососом, однак раз на рік їх слід ретельно очищати, оскільки з часом вони накопичують токсини.

  5. Використовуйте довгу пір’яну мітелку або відповідну накладку для пилососа, щоб видалити пил із важкодоступних місць в оселі, як-от за батареями та жалюзі.

  6. Чистьте шафи та ящики як усередині, так і зовні. Додайте L.O.C. Мультифункціональний очищувач у відро з водою, занурте тканину, викрутіть її та протріть забруднені поверхні.

Позбудьтеся токсинів

Чому б не запровадити нові правила в домі? Не ходіть по будинку у взутті. На взутті можна принести багато бруду й токсинів знадвору. Не дозволяйте палити в приміщенні.

Пам’ятайте, що потрібно позбутися не лише видимого бруду. Сезон алергій у повному розпалі. Учені вважають, що через зміну клімату з часом виникне більше алергенів . Провітрюючи приміщення, ви полегшите симптоми алергії від пилку та тваринної шерсті, які потрапили у ваш будинок (щоб дізнатися більше про це, перегляньте нашу статтю за лютий ).

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію