Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© ©STOCKSY / LUMINA IMAGES

Нехай свято триває

Догляд за оселею

Після наступної вечірки мити посуд буде легко

Час від часу ми влаштовуємо вечірки — святкуємо дні народження, річниці, зустрічі однокласників чи свої досягнення. Підготовка може бути веселою: ми складаємо меню, вирішуємо, як прикрасити стіл і яка музика створить правильну атмосферу.

Після вечірки

А щоб приготувати й подати все вражаюче розмаїття страв і напоїв, потрібні каструлі, сковорідки, тарілки, ложки, вилки, склянки й чашки різноманітних форм і розмірів. Після вечірки їх потрібно завантажити в посудомийну машину або вимити руками — а може доведеться робити і те, й інше. Високоякісні продукти можуть суттєво вплинути на кінцевий результат.

Миття посуду не мусить вас обтяжувати

© © STOCKSY / JULIAKAPELOVA

Завдяки DISH DROPS™ мити посуд легше, але чому б не перетворити весь процес завантаження й розвантаження посудомийної машини чи чищення каструль на приємне заняття?
Увімкніть жваву музику або цікавий подкаст — посуд сяятиме, а свято триватиме!

Успішний цикл

Перш ніж запустити посудомийну машину, додайте потрібну кількість DISH DROPS Порошку для автоматичних посудомийних машин або Таблетку для автоматичних посудомийних машин. Порада: обгортки всіх таблеток розчинні, тому вам не потрібно їх знімати!

Формула обох DISH DROPS продуктів для автоматичних посудомийних машин містить компоненти для пом’якшення жорсткої води, завдяки чому на скляному посуді не залишатимуться плями. Кисневий відбілювач та ефективні солі й ензими допомагають відчистити навіть засохлі залишки їжі. Дістаючи улюблений посуд після завершення циклу, ви радітимете, що вибрали правильний бренд.

Надійний помічник

Завдяки потужній формулі DISH DROPS Концентрована рідина для миття посуду витрачається дуже економно. Не вірите? Перегляньте демонстраційне відео «Бульбашки» (Bubble Blowing)! Ця рідина змиває жир і соуси навіть у холодній воді, однак не шкодить навколишньому середовищу, оскільки на 84% складається з компонентів природного походження. Екстракти буролистки піклуються про шкіру рук під час миття посуду.

Якщо кіптява на горщиках і каструлях міцно в’їлася та важко видаляється, рідину можна використовувати для попереднього замочування – або ж потріть поверхню трохи сильніше DISH DROPS SCRUB BUD™ Металевою губкою з нержавіючої сталі.

Схожа інформація

Секрети прибирання для студентів

Оселя

Далі

Потужна сила однієї таблетки

Догляд за оселею

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію