Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Shutterstock

Чистий бізнес

Догляд за оселею

Шукаєте нових клієнтів? Ось вам 6 дієвих, екологічних продуктів, що легко відчиняють перед вами усі двері

Якщо ви шукаєте підхід до нових клієнтів, пропонуємо вам кілька чудових продуктів, що допоможуть розпочати розмову. Перегляньте демонстраційні відео та власноруч продемонструйте чудові результати!

1. Дієвий і екологічний

L.O.C.™ Мультифункціональний очищувач був першим продуктом Amway, який Річ ДеВос і Джей Ван Андел запустили в 1959 році (артикул 0001). Він був одним із найперших концентрованих мультифункціональних очищувачів, що розкладаються мікроорганізмами.

Аргументи на користь продажу. Цей абсолютний лідер продажів відчистить пил і стійкий бруд, а витерті поверхні залишаються сяючими, без жодних розводів і нальоту. Його інгредієнти мають природне походження та не шкодять шкірі рук.

Демонстрація – запитайте клієнта, чи можна вам продемонструвати, як засіб працює на кухні. Візьміть із собою м’яку ганчірку.

2. Творить дива

Бризки від масла, олії та соусів можуть зіпсувати улюблений одяг. Перш, ніж класти річ у прання, бризніть на пляму SA8™ Спреєм попереднього очищення для виведення плям. Він містить унікальну суміш розчинників і поверхнево-активних речовин, а також має ледь відчутний цитрусовий аромат.

Аргументи на користь продажу. Спрей усуває плями без тертя чи замочування. Він особливо дієвий при видаленні бруду з комірців і манжетів сорочок. Однієї банки спрею вистачить, щоб впоратися із 80 сорочками!

Демонстрація – запитайте, чи можна розпилити спрей на манжет ношеної сорочки та попросіть клієнта поділитись із вами враженнями після прання.

3. Універсальна сила

Ще один продукт для початку розмови – це SA8 Універсальний відбілювач. Його можна використовувати як засіб для попереднього прання для видалення з тканини плям, а ще він не шкодить довкіллю (усі його інгредієнти розкладаються мікроорганізмами).

Аргументи на користь продажу. SA8 Універсальний відбілювач ефективно видаляє складні плями. Він також буде корисним на кухні, адже допоможе усунути застарілі плями від чаю та кави з чайників і чашок.

Демонстрація – принесіть із собою чашку з плямами від дубильних речовин, щоб продемонструвати клієнтові дієвість продукту.

© Shutterstock

4. Чим менше, тим краще

DISH DROPS™ Концентровану рідину для миття посуду також легко продемонструвати в дії. Вона має приємний цитрусовий аромат, а ще містить алоє вера та природні екстракти, тож не шкодить шкірі рук.

Аргументи на користь продажу. Усього одна крапля цієї висококонцентрованої рідини відчищує жир і засохлі залишки їжі, тож фаянсовий і скляний посуд, столові прибори та кухонне начиння виблискують чистотою.

Демонстрація – запитайте, чи можна продемонструвати продукт на чашці чи тарілці, які потрібно помити.

5. Розчиняє жир

Спеціальна формула AMWAYОчищувача для духовок розм’якшує, підіймає та розчиняє жир і пригорілу їжу, тож через деякий час його дії ви зможете просто витерти їх ганчіркою. Засіб можна використовувати для духовок, решіток, мангалів, сковорідок-гриль, роженів тощо.

Аргументи на користь продажу. Попри свою потужну силу, гель не є абразивним. Його легко наносити (щіточка йде в комплекті), та не потрібно особливо терти, драяти чи шкребти.

Демонстрація – запитайте у клієнта, чи можна продемонструвати продукт на невеликій ділянці духовки. Перед цим прочитайте інструкції та використовуйте щітку, що йде в комплекті.

6. Прозоре, як кришталь

SEE SPRAYTM Очищувач для скла містить у складі аміак і знежирювальні речовини, завдяки чому засіб легко розчиняє жир і стійкий бруд. Після його використання більшість скляних поверхонь – як-то вікна та дзеркала – лишаються сяюче чистими.

Аргументи на користь продажу. L.O.C. Plus SEE SPRAY Очищувач для скла дієвий і для інших поверхонь – скажімо, пластику, кераміки, порцеляни та хромованих поверхонь, тож ідеально підійде для поверхневого прибирання по всьому дому.

Демонстрація – покажіть, як працює очищувач, на маленькому дзеркальці, а якщо клієнт зацікавиться – запитайте, чи можна почистити невелику ділянку вікна чи іншої поверхні.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію