Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Екологічність і ефективність

Догляд за оселею

Наші основні продукти для догляду за домом безпечні для навколишнього середовища — вони отримують сертифікати, якими ми пишаємося

Навіть якщо домочадці розподіляють між собою хатні справи, комусь таки доводиться прибирати, прати речі, мити посуд або натирати поверхні до блиску. Найпопулярніші продукти від AMWAY HOME™ роблять прибирання в оселі приємним заняттям.

Позитивний вибір

Ми можемо вибирати, кого запрошувати додому в гості, і вибираємо лише тих, хто поважає нашу родину, а не навмисно створює безлад або токсичну атмосферу. Те саме стосується й вибору очищувальних засобів, які ми приносимо в дім. В оселі з’являються лише товари, які позитивно впливають на наше житло та покращують атмосферу в ньому.

Ви можете запитати: «Але ж засоби для прибирання чисті, чи не так?» На жаль, на ринку досі існує велика кількість продуктів, які містять небезпечні хімікати, як-от фосфор, азот і аміак, які називаються леткими органічними речовинами (ЛОР). Ці ЛОР можуть вважатися необхідними для ефективного очищення, проте вчені, які працюють над формулами продуктів AMWAY HOME, ніколи з цим не погоджувалися. Найперший продукт торговельної марки L.O.C.™, універсальний очищувач, — це дивовижний засіб, що має формулу речовини, яка повністю підлягає біологічному розпаду та не шкодить шкірі. Він пройшов перевірку трьох авторитетних організацій: Міжнародної асоціації миючих засобів і продуктів для догляду за домом (AISE), Агентства охорони наколишнього середовища (EPA) та власне компанії Amway, яка відзначила продукт логотипом BIOQUEST FORMULA™ .

Велика кількість продуктів AMWAY HOME перевірена та має офіційні сертифікати засобів, безпечних для навколишнього середовища й навіть шкіри, що робить їх ідеальним вибором для вашого дому.

Сертифікат екологічно безпечних засобів

AISE

Офіційний логотип «екологічно чистий миючий засіб» був затверджений Міжнародною асоціацією миючих засобів і продуктів для догляду за домом (AISE). Він розміщується лише на продуктах «тих компаній, які …ураховують екологічну безпеку під час розробки й виробництва своїх продуктів». Оскільки компанія Amway прагне виробляти й випускати продукти в межах певної місцевості, використовує у формулах виробів AMWAY HOME лише складові, що підлягають біологічному розкладу, та виготовляє упаковку, яка підлягає вторинній переробці, це задовольняє всі вимоги щодо дотримання екологічної безпеки.

Safer Choice

Цю позначку Агентства охорони навколишнього середовища (EPA) отримали кілька продуктів торговельних марок SA8™, L.O.C. і DISH DROPS™, що свідчить про те, що вони вироблені «з безпечніших хімічних інгредієнтів, без зниження якості та ефективності» і є екологічно безпечними.

BIOQUEST

І останній, проте не менш важливий логотип Amway BIOQUEST FORMULA розміщується тільки на концентрованих продуктах, які підлягають біологічному розпаду, а також перевірені дерматологами.

Тож з усіма цими престижними знаками довіри ви можете відчувати безпеку під час використання продуктів AMWAY HOME і надалі захоплюватися бездоганною чистотою власної оселі та свіжістю свого одягу.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію