Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Fotolia

Ваш ігровий план прибирання оселі

Догляд за оселею

Як залучити всю сім'ю до наведення порядку в оселі

З огляду на нинішню ситуацію з коронавірусом, ми всі проводимо набагато більше часу вдома, і це помітно. Крихти під столом, пилові зайчики танцюють під диваном, відбитки дитячих долонь на склі вікон... Перш ніж почати сімейний ігровий вечір, чому б не зіграти в швидку гру з наведення порядку в оселі з дітьми і не позмагатися всім в тому, хто зможе зробити найбільше за 20 хвилин? Переможець отримує право вибрати, що дивитися на Netflix.

Отже, чому б не залучити всю сім'ю до легкого прибирання?

Дозвольте дітям розпилити очищувач для скла не лише на вікна, але й на дзеркала, телевізори, комп’ютери та інші скляні поверхні. Після полірування всім сподобається сяючий блиск предметів без відбитків пальців.

Дорослі можуть освіжити кухонне приладдя та всі інші поверхні, які можна мити. За допомогою мийного кухонного засобу видаліть легкі забруднення або жирні плями. Не розчиняйте у великій кількості води, щоб посилити ефект!

Кожен член сім’ї може зробити свій внесок у прибирання ванної кімнати. За допомогою ганчірок, змочених у засобі для очищення ванних кiмнат, молодші діти можуть протерти розташовану внизу плитку, а старші – верхні секції та полиці. Ви ж тим часом матимете змогу очистити умивальник, душову кабіну або ванну, збризнувши їх тим самим засобом.

© Shutterstock

Долучіть усіх до збирання домашнього текстилю, який потрібно випрати. Зніміть постільну білизну, зокрема захисні чохли на матрацах, покривала, штори, тюлі та скатертини. Зберіть їх у кошик для брудної білизни та запустіть пральну машину.

Тепер ви справжня команда!

Ще більше корисної інформації та порад знаходьте на сторінці Amway, разом вдома .

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію