Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Відомий засіб для прибирання оселі

Догляд за оселею

L.O.C. Мультифункціональний очищувач є нашим абсолютним бестселером в усьому світі впродовж півстоліття

Дивовижно, але L.O.C. Мультифункціональний очищувач, якому цього року виповнюється 60 років, був одним із найперших у світі концентрованих мультифункціональних очищувачів, що розкладаються мікроорганізмами. Те, що компанія понад півстоліття тому вже діяла відповідально щодо довкілля, справді вражає.

Із дещо зміненою назвою, але досі з почесним артикулом 0001, L.O.C. Мультифункціональний очищувач із тих пір є загальновідомим засобом для прибирання оселі та нашим абсолютним бестселером в усьому світі.

Він ефективно усуває бруд і наліт на всіх поверхнях, які можна мити, не подразнюючи шкіру рук, завдяки формулі BIOQUEST, за допомогою інгредієнтів рослинного та мінерального походження, зокрема кокосового масла та солі. Він не містить фосфатів, агресивних кислот, відбілювачів на основі хлору та повністю розкладається мікроорганізмами. То, як же скористатися всіма його перевагами для прибирання наших осель разом з іншими засобами з родини L.O.C. ?

У ванній кімнаті

Можна протерти L.O.C. Мультифункціональним очищувачем керамічну плитку, полиці, тримачі зубних щіток – будь-які поверхні, які можна мити. Також можна прибрати кам’яні, мармурові поверхні або лінолеум. Просто додайте 30 мл на 5 л води у відрі, помийте поверхні та протріть їх м’якою ганчіркою. Цей миючий засіб не потрібно змивати, оскільки він не лишає розводів і нальоту. Для усунення плям від жорсткої води та накипу на раковинах, ваннах і душових кабінах неодмінно скористайтеся L.O.C. Засобом для очищення ванних кiмнат!

На кухні

Можна безпечно використовувати L.O.C. Мультифункціональний очищувач для кухонної плити, холодильника (зокрема для верхніх і бічних панелей), стільниць, вентиляційних отворів і стін, які можна мити. Використовуйте рекомендований спосіб розведення. Приділіть увагу внутрішнім поверхням холодильника та не лінуйтесь: вийміть окремі відділення та інший вміст холодильника, перш ніж витирати поверхні. Протріть внутрішні сторони дверцят, а також внутрішні поверхні кухонних шафок – бруд миттєво зникне. І не забудьте про смітник, де люблять ховатися бактерії.

В інших кімнатах

L.O.C. Мультифункціональний очищувач є чудовим помічником для знищення бруду та бактерій у кожному куточку вашої оселі. Ось деякі місця, які могли сховатися від вашого пильного ока:

  1. пульт для телевізора;

  2. стаціонарний телефон;

  3. підвіконня;

  4. верхні полиці гардеробу;

  5. фарбовані дерев’яні поверхні, як-от дверні рами;

  6. вимикачі;

  7. дверні ручки;

  8. металеві жалюзі в кухні та спальні;

  9. лопаті вентиляторів.

Абсолютний бестселер упродовж 60 років! L.O.C. Мультифункціональному очищувачу довіряють свої оселі у всьому світі з 1959 року – і, схоже, так буде і далі!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію