Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Вода для життя

Догляд за оселею

Система eSpring призначена забезпечити вас і вашу родину доброю чистою водою.

Згідно з даними Організації Об’єднаних Націй, якість води стає глобальною проблемою: «Щодня до Світового океану потрапляють мільйони тон недостатньо очищених стічних вод, а також промислові та сільськогосподарські відходи. Щороку до озер, річок і дельт потрапляє бруд, маса якого дорівнює вазі всього населення планети, а це близько семи мільярдів людей. Щороку дедалі більше людей помирають від наслідків вживання небезпечної води, ніж від усіх форм насильства, у тому числі війни. Та найбільше від цього страждають діти віком до п’яти років. Якість води погіршується у зв’язку з перенаселенням планети, збільшенням обсягів промислової та сільськогосподарської діяльності, а також зі змінами у кліматі.

Чиста й безпечна вода необхідна для всіх живих організмів. Вона відіграє важливу роль у роботі практично всіх органів і п’яти найважливіших функцій людського організму: у житті клітин, хімічних і метаболічних реакціях, транспортуванні поживних речовин, регулюванні температури тіла та усуненні відходів життєдіяльності.

Вона також сприяє належній роботі фізичних і когнітивних функцій та належній регуляції температури тіла.

Передова технологія

eSpring™ Система очищення води є результатом 20 років досліджень у галузі технології очищення води. Її спроектували та розробили інженери та вчені компанії Amway, які вже мають та очікують на отримання понад 270 патентів на очищення води.

Спеціальна УФ-лампа в системі eSpring знищує більш ніж 99,99 % потенційно хвороботворних бактерій, що переносяться водою, а її багаторівневий вугільний фільтр, запатентований у США, ефективно видаляє запах і смак хлору, тверді частки та понад 140 можливих хвороботворних шкідливих домішок.

Вода, якій можна довіряти

eSpring Система очищення води була першою системою на ринку, яка відповідала трьом головним стандартам якості води організації NSF International та Американського національного інституту стандартів ANSI. Щоб отримати докладніші відомості про якість води у вашій країні, зверніться до Програми в рамках Глобальної системи з оцінювання стану довкілля (Global Environment Monitoring System – GEMS) Організації Об’єднаних Націй і скористайтесь пошуком по Глобальній базі даних із якості води GEMS.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію