Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Чистота в автомобілі

Догляд за оселею

Цього літа компанія Amway допоможе покращити зовнішній вигляд вашого автомобіля та підвищити безпеку вашої родини на дорозі

Двигун працює, і перед вами простягається безкрайня дорога. Зараз сезон відпусток — пакуйте валізи, сідайте в автомобіль і вирушайте на пошуки пригод. Але спочатку потурбуйтеся про свій автомобіль — лінія продуктів для догляду за автомобілем допоможе підготуватися до поїздки.

Насолоджуйтеся краєвидами!

Немає нічого важливішого, ніж безпека ваших рідних, тому скористайтеся PERMA CLEAR® Системою покриття лобового скла. Вона дуже проста у використанні. Просто додайте рідину до системи очищення лобового скла автомобіля згідно з інструкцією, і вона забезпечить відмінну видимість за будь-яких умов, особливо за несприятливої погоди, коли така рідина найбільше потрібна.
Perma Clear утворює на лобовому склі нелипке полімерне покриття, що забезпечить його надзвичайну прозорість, починаючи з першого руху склоочисників. Вона також полегшує видалення мертвих комах із лобового скла, а також зменшує шум і зношуваність склоочисників.

Хай ваш автомобіль сяє!

Хочете, щоб автомобіль знову був як новий? AMWAY SILICONE GLAZE™ Поліроль для автомобілів — це унікальна суміш воску та мультисиліконів, яка лагідно видаляє бруд, мастило та попередній засіб для полірування, не пошкоджуючи зовнішню поверхню автомобіля.
Це забезпечить не тільки чудовий блиск автомобіля, а й тривалий захист. Крім того, цей універсальний продукт також чудово підходить для човнів, фургонів і побутових пристроїв, керамічних кахлів і кухонних поверхонь.

Додайте свіжості!

Коли автомобіль засяє зовні, зробіть дещо й для його салону. Незалежно від того, куди приведе вас дорога, достатньо один раз натиснути розпилювач Green Meadows™ Освіжувача повітря — і в салоні запанує аромат весняних луків.
Унікальний дезодоруючий інгредієнт NEUTRALODORTM нейтралізує й усуває неприємні запахи.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію