Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Оновлений фаворит

Догляд за оселею

Удосконалено один із основних продуктів лінійки пральних засобів SA8.

Удосконалено один із основних продуктів лінійки пральних засобів SA8.
Кожний сезон має свої кольори. Навесні панують розкішні зелені кольори, а осінь вражає глибокими рудуватими відтінками червоного. Незалежно від пори року, краса навколишнього світу захоплює подих. Багато людей змінюють кольори одягу зі зміною пір року, ніби підсвідомо віддзеркалюючи красу пейзажу.

Якщо ви хочете захистити кольори своїх речей, оберіть AMWAY HOME™ SA8™ Color Концентрований порошок для прання кольорових тканин. Це саме те, що треба, тому що зараз формулу цього чудового засобу оновлено, і він з’явиться в продажу в цьому сезоні.

Що нового?

Новий пральний порошок SA8 Color включає ефективніший полімер і більш збалансовану основу для захисту яскравих кольорів, тому речі виглядатимуть як нові довше, а кольори не тьмянітимуть. Аромат не змінився: це той самий свіжий запах, що й раніше. Ви одразу впізнаєте покращений SA8 Color Концентрований порошок для прання кольорових тканин завдяки позначці New (Новинка) на пакуванні. До того ж згори додано опис засобу, тому вам буде легше знайти його серед іншої продукції для прання.

Демонстраційні відео допомагають зробити переваги товарів очевидними та переконливо донести цю інформацію клієнтам. Існує чимало демонстраційних відео, присвячених новій формулі SA8, зокрема нове відео.

  1. Нова вражаюча демонстрація. Відео «Вибухові кристали», присвячене SA8 Color Концентрованому порошку для прання кольорових тканин, демонструє, як швидко засіб розчиняється навіть у холодній воді та буквально «вибухає» під час контакту з водою, не залишаючи грудочок і осаду. Спробуйте знайти інший настільки ж дієвий засіб!

  2. Покращена формула. Демонстраційне відео «Чистота» розкриває переваги нової формули SA8 Color Концентрованого порошку для прання кольорових тканин, який розчиняється швидше та «чистіше», тоді як більшість засобів інших торгових марок залишають по собі мутну суспензію. Куди, на вашу думку, зникають ці нерозчинені часточки?


Зараз НПА та їхні клієнти з нетерпінням чекають на можливість випробувати цей удосконалений продукт. А поки що ви й ваші клієнти можете ознайомитися з ним, переглядаючи демонстраційні відео на сайті www.amwaymedia.eu

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію