Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Блискучий посуд

Догляд за оселею

Нова покращена формула допоможе зберегти сяйво та блиск скляного посуду

Посуд, який щойно пройшов годинний цикл миття при високій температурі, має бути чистим. Але інколи, розвантажуючи посудомийну машину, ми помічаємо, що склянки та бокали виглядають гірше, ніж до миття.

Тьмяні сліди на скляних поверхнях утворюються не тільки через тертя посуду. Їх появі також сприяють мийні засоби для посудомийних машин, розчинені в м’якій воді, і ці наслідки є незворотними. Дивлячись на такі плями, ви, напевно, думаєте про те, що більше взагалі не хочете користуватися цим посудом. При цьому багато хто з нас сприймає ці розводи та «візерунки», як належне: так, прикро, але добре, що не доводиться мити посуд вручну.

Покращена ефективність

На щастя, науковці AMWAY HOMETM дослідили цю проблему та знайшли відповіді на деякі запитання. Завдяки їхнім зусиллям ми та наші клієнти можемо впевнено мити скляний посуд у посудомийних машинах і кожного разу із задоволенням ним користуватися.

Наші дослідники удосконалили оригінальну формулу таблеток DISH DROPSTM для посудомийних машин і запатентували унікальну систему боротьби з плямами. Тепер ви можете забути про розводи та плями від мийних засобів на посуді незалежно від рівня м’якості води. Нова формула, розроблена для ефективного використання у м’якій воді, також знижує ймовірність виникнення тьмяних слідів, які безжально псують скляний посуд.

Більше зручності, менша упаковка

Для максимальної зручності мийний порошок спресовано в таблетки та вкрито розчинними обгортками. Це означає, що вам не доведеться торкатися засобу та знімати руками пакувальну плівку. Ще одна перевага нових таблеток полягає у тому, що вони екологічно безпечніші порівняно з попередніми. Попри те що упаковка, як і раніше, містить 60 таблеток, вона є компактнішою. Крім того, нові таблетки ефективні вже при температурі 40 градусів, що сприяє заощадженню електроенергії і, відповідно, ваших коштів.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію