Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Чистота та затишок

Догляд за оселею

Свята вже позаду, і настав час прибрати оселю.

Торгова марка AMWAY HOME™ пропонує високоефективні продукти для прання та прибирання, аби ваша оселя сяяла чистотою. Достатньо потужні для видалення найстійкішого бруду, ці засоби безпечні для навколишнього середовища та вашої родини. Завдяки системі активних складників BIOQUEST FORMULA™ продуктам AMWAY HOME немає рівних. У них містяться натуральні інгредієнти, тому вам не потрібно хвилюватися про шкідливі випари або рештки.
Нижче представляємо три найпопулярніші продукти AMWAY HOME.

Прибирання оселі

Саме з цього все почалося 50 років тому: найперший продукт Amway — L.O.C.™ Мультифункціональний очищувач. Він настільки універсальний, що можна знайти сотні способів його застосування в оселі. Перевірено на практиці: за допомогою Мультифункціонального очищувача L.O.C. можна очистити будь-яку поверхню, яку можна мити.

Миття посуду

Чудовий продукт для зацікавлення нових клієнтів, Концентрована рідина для миття посуду DISH DROPS™ — це одна з найпопулярніших перших покупок клієнтів. Вона містить високоякісні й ефективні очищувальні інгредієнти, які водночас концентровані та розкладаються мікроорганізмами. Нещадно видаляє бруд і захищає шкіру рук завдяки зволожувальним компонентам.

Прання

Завдяки унікальному поєднанню біоензимів, очищувальних інгредієнтів, що розкладаються мікроорганізмами, природних пом’якшувачів води та відбілювальних компонентів Концентрований пральний порошок SA8™ Premium усуває бруд і стійкі плями. Аргументи для продажу: протестований на дерматологічні протипоказання, виполіскується, не залишаючи решток, які можуть подразнювати чутливу шкіру.

Для отримання додаткової інформації про продукти AMWAY HOME завітайте до розділу Бренд центри.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію