Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Чиста й прозора

Кухонний посуд та система очищення води

Як переконатися, що вода, яку ви п’єте, насправді чиста.

Вода має бути одним із найчистіших продуктів, які ми споживаємо — проста, прозора та корисна. Та чи насправді це так?

Речовини, які можуть забруднювати воду

Існує багато причин, чому питна вода не така чиста, як нам хотілося б. Основною з них є промислове забруднення та неефективне прибирання відходів, проте забруднюючі речовини можуть потрапляти до води й із повітря.

Вода не завжди така прозора, як здається, а довготривале вживання забрудненої води може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям, особливо в країнах, що розвиваються.

Захист, якому можна довіряти

Усе це впливає на наш душевний спокій. Для нас дуже важливо знати, що вода, яку п’ємо ми та яку п’ють наші діти, безпечна. На щастя, у більшості країн Європи водопровідна вода безпечна, проте вона настільки сильно хлорована, що має неприємний смак.

Компанія Amway пропонує систему очищення, яка покращує смак і запах питної води та робить її дійсно чистою. eSpringTM Система очищення води знищує 99,99% усіх хвороботворних бактерій і вірусів у питній воді. До того ж, ця система видаляє більше ніж 160 шкідливих домішок, 145 із яких — потенційно небезпечні для здоров’я. Це величезна перевага. Крім того, зникає неприємний присмак і запах хлору.

Зазначені характеристики системи очищення води надають великі можливості для продажів. Підрахувавши кількість грошей, витрачених за рік на бутильовану воду, ви побачите, що система очищення води коштує набагато дешевше. Це вигідне капіталовкладення.

До того ж, зараз можна придбати Сертифікат продовженої гарантії eSpring, який подовжує термін гарантійного обслуговування, наданий виробником (компанією Amway), ще на три роки (зверніть увагу на нові артикули). Отже, душевний спокій вам і вашим клієнтам забезпечено надовше.

Щоб отримати докладнішу ділову та юридичну інформацію, увійдіть у свій обліковий запис на сайті Amway.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію