Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Їжте те, що достигло

Кухонний посуд та система очищення води

Переваги сезонного харчування

Ідея сезонного харчування не така вже й нова, як інколи здається: дієтологи та кухарі не один рік пропагують його переваги. Зі швидким плином літа помітно зростає вибір сезонних фруктів і овочів — просто навідайтеся на найближчий продовольчий ринок, і вас приємно вразить розмаїття кольорів на прилавках.

Тож чому варто харчуватися по сезону? Ось деякі з переваг.

Економія та турбота про довкілля

Коли достигають певні фрукти й овочі, вони завжди з’являються на ринку у великій кількості. Ви помітите, що ціни на них значно знижуються — транспортування місцевої продукції коштує менше, і продавці намагаються реалізувати її якомога скоріше, поки вона не втратила товарного вигляду, адже стигла продукція псується досить швидко. Крім того, купуючи місцеву продукцію, ви зменшуєте вплив на довкілля та сприяєте розвитку підприємництва у своєму регіоні.

Розмаїття літа

Літо пропонує величезну кількість фруктів і овочів. Це найкраща пора урізноманітнити свій раціон щойно достиглою сезонною їжею. За такого широкого вибору у вас є безліч варіантів, як додати щось свіже в будь-яку страву. Ви також можете доповнити свій щоденний раціон продуктами лінійки bodykey від торгової марки NUTRILITETM. Різноманітні супи, мікси та батончики збалансують ваше харчування без надмірних затрат.

Смачне та здорове харчування

Усім відомо, що фрукти й овочі найбільш корисні, якщо споживати їх у період дозрівання: саме тоді вони найсмачніші та найпоживніші. А щоб не втратити жодної їх корисної властивості, під час приготування їжі скористайтесь iCookTM Набором із п’яти ножів. Ви по-справжньому оціните зручність і надійність цих ножів, коли вам потрібно буде розрізати міцний артишок або очистити від шкірки ананас. Набір пропонується в комплекті з лотком для зберігання, який захищає ножі й водночас легко дає вам змогу вибрати потрібний.

У набір входить iCook Маленький ніж із лезом довжиною 12 см, який найкраще підходить для відділення м’яса від кісток, обрізання жиру й нарізання фруктів, а також iCook Ніж для очищення овочів, призначений для зняття шкірки з фруктів і овочів — він стане вашим щоденним помічником на кухні.


<NOT FOR GR + CH + ZA>

А коли вам забракне рецептів щодо включення сезонних продуктів у свій раціон, завітайте на портал
Мій онлайн-тренер bodykey
, щоб набратись ідей. Тут ви знайдете безліч дуже смачних рецептів, а також поради та підказки щодо здорового — і сезонного — харчування.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію