Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Сертифікація NSF: чудові новини для iCook!

Кухонний посуд та система очищення води

Наш набір кухонного посуду пройшов сертифікацію на відповідність стандартам NSF.

Плануєте купити новий посуд? Якщо ви та ваші клієнти в першу чергу звертаєте увагу на якість, то посуд iCook™ — саме те, що вам потрібно. Нещодавно продукція iCook отримала сертифікацію за довговічність і безпечність для здоров’я. Завдяки розумному дизайну, який забезпечує компактність і оптимізує розподіл тепла, посуд iCook економить місце, електроенергію та ваші гроші. Кожна каструля, сковорідка та кришка підходять для будь-якого іншого компоненту, зберігають поживні речовини й використовують менше жиру, дозволяючи досягти неперевершеного кулінарного результату під час кожного готування.

Високі стандарти

Набір посуду iCook — це перевірена якість. Ми з радістю повідомляємо, що кухонний посуд iCook сертифіковано NSF International — провідною незалежною міжнародною компанією з питань громадського здоров’я та безпеки. NSF International заснована в 1944 р., а отже має за плечима вже понад 70 років досвіду в цій сфері.

Щоб отримати Сертифікат NSF для товарів для дому, набір посуду iCook мав пройти серйозну перевірку, яка включала оцінку якості продукції, її ефективності й відповідності стандартам, а також аналіз матеріалів, з яких виготовлено посуд. А отже, цей сертифікат є свідченням того, що кухонний посуд iCook відповідає високим стандартам безпеки споживачів, якості й довговічності продуктів, що підтверджено незалежною лабораторією й сертифікаційною організацією.

Просто й ефективно

Усі сковорідки iCook розроблено на основі методу готування VITALOK™, за яким їжа готується у власному природному соку. Ідеально для всіх, хто хоче скинути зайву вагу та харчуватися у здоровий спосіб! Кожна сковорідка вкрита потрійним шаром антипригарного покриття DURAMIC™, через що її практично неможливо подряпати, навіть якщо ви користуєтеся металевими приборами.

Підтвердження якості

Ви можете з гордістю представляти кухонний посуд iCook своїм клієнтам. Пам’ятайте: краще один раз побачити на власні очі, ніж сто разів почути. Дозвольте клієнтам випробувати продукт, щоб вони змогли оцінити його якість. Прихопіть із собою кілька овочів і фруктів та приготуйте смачний фруктовий салат або пустіть у хід одну з блискучих сковорідок. Вашим клієнтам вистачить одного погляду на цей посуд, щоб переконатися в його високій якості.

Схожа інформація

Романтична вечеря

Кухонний посуд та система очищення води

Далі

Збільште обсяги продажу

Кухонний посуд та система очищення води

Далі

Їжте те, що достигло

Кухонний посуд та система очищення води

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію